Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok: Ti milyen jeleket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Lányok: Ti milyen jeleket szoktatok adni egy fiúnak ha bejön nektek? Vagy hogy viselkedtek amikor a kiszemelt fiú a közeletekben van?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön nekem és hát számomra elég furán viselkedik sokszor rajta kapom hogy engem néz, de sokszor meg ha le akar szállni gyorsan elsiet

2017. febr. 9. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy néz jó jel. Én is szoktam nézni ha valaki tetszik meg rá mosolygok, meg megpróbálok vele kedves lenni.
2017. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem leírni hogy sajnos azt hallottam hogy van barátja
2017. febr. 9. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az pedig sajnos nem jó. Erről tudj meg minél többet.
2017. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rajta vagyok, de amúgy szoktatok ilyet csinálni hogy van barátotok de más srác tetszik?
2017. febr. 9. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha valaki tetszik akkor ránézek egyszer és ha látom, hogy jól néz ki akkor nem nézek rá többet, a földet bámulom és a lehető legelső alkalommal elmenekülök a közeléből
2017. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

En megprobalok neha szemezni vele..

Beleturok a hajamba.. :)

100%,hogy tetszesz neki,es rajtad jar mindig az esze. :)

2017. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam senkivel de lehet hogy fogok közbe meg másba vagyok szerelmes de akivel lehet hogy fogok ő is tetszik csak belé nem vagyok szerelmes. Azt nem tudom hogy mások csinálnak e ilyet.
2017. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Elpirulok!Zavartan motyogni kezdek.Néha ha ráveszem magam rámosolygok...

Amúgy én már jártam úgy a legjobb barátjával,h közben őt szerettem féltékenységi okokból.

2017. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kittycat180 válasza:

Én általában nevetgélek az adott srác összes poénján(legidegesítőbb szokásom :D ),furán, nem önmagamként viselkedek a közelében, sokszor elpirulok vagy random nézem és ha ő visszanéz rám elkapom a tekintetem

Az, hogy néz, határozottan jó jel, viszont járj utána a barátjának

Sok sikert! 14/L

2017. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utána jártam az ügynek és kiderült hogy igen volt barátja amikor ezt a kérdést kitettem de rá pár nappal szakított viszont 5 napja újra van barátja de nem akarom feladni pedig nagyon le vagyok törve
2017. márc. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!