Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam. Jól tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk nagyon szerettem a lányt. Boldog voltam. Interneten szerettünk egymásba nyári szünetben. Már bánom h interneten. 2 hét múlva elmentem a lányhoz de abban a 2 hétben csak üzengettünk. Nagyon fura volt, akármit irtam mindig rövid válaszok jöttek az 1-2 szavas válaszok. Inkább nem akartam vele össze veszni mert még uj a kapcsolat ugy hogy 2 hétig türelmesen vártam gondoltam elmegyek hozzá talalálkozunk beszédesebb lesz. Végre találkozunk a házba felalá járkál,láttam rajta h zavarban van. Próbáltam vele beszélni de nem igazán bőbeszédű. A 4.nap hogy találkozok vele még mindig alig mer közeledni felém. Mondtam neki miért találkozok veled ha alig szólsz hozzám? Abban a 4 találkozásba ami olyan kb 8-10 órásak voltak nagyon sokszor próbáltam vele éreztettni h szeretem. Ajándék,szivesség,dicséretek, testi kontaktus. Ő pedig nem viszonozta vagy csak alig de azt se igazán akarta. Próbáltam vele beszélni de a telefonjába bujt, ha közösen programot csináltunk még mindig csak én beszéltem ismét csak rövid válaszok. Aztán már nem tudtunk találkozni. Üzengetésekben viszont már kezdett rendesen beszélni velem nem csak 1-2 szavasok. És megmutatta az igazi arcát. Nagyon sok apróságon hiszizett,2 percre szónélkül elmentem már mondta is hogy biztos meguntál és sajna hiába mondtam neki h nem tudok állandóan beszélni vele, folytatta, hanygyából elefántott csinál, és 2 naponta valamin össze kaptunk. Régen szerettem. Amikor még nem jöttünk össze kitudta nyitni a száját. Ahogy kezdtem jobban megismerni kezdtem kiszeretni belőle. A minden napos hiszti azt kinem állhatom. Már azon kaptam magam h nem szeretem. A legjobb haveromnak mindig elmeséltem részletesen min vitázunk és megismondta az ő véleményét. Mindig meg mondtam neki mit érzek. Én ugy voltam hogy nem szeretem a lányt de még is próbáltam hetekig azt képzelni hogy szeretem. Estéket gyötrőttem vele.

És nem rég meséltem a haveromnak mi a helyzet

Ő ezt mondta:

Remélem nem bántalak meg és akkor még bocsánatot kérek de szerény véleményem szerint te komoly kapcsolatra vágysz azmeg arra legyen menösködni hogy nekem már van barátom aki mindent megtesz értem miközben én nekem annyi dolgom van hogy ugy tünjön mintha érdekelene az egész. öszintén viktor ezt a témát hagyd a p*csába 3 évig még legalább felfogja milyen szeretni valaki mást anyucin kivül.

Ez miatt a vélemény miatt vettem rá magam a szakításra.

Jól tettem? Vélemények?



2017. aug. 28. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy nem mer megnyilni előtted könnyen ha melletted van és őt ez zavarja, ideges magára és emiatt csinál bolhából elefántot és hisztizik?


Nem tudom hogy milyen valójában ő, de azt tudom hogy nem a legkönnyebb évekig tartó chatelés után találkozni a lánnyal. Én is zavarban voltam szerencsére jól alakult minden és itt alszik most mellettem.


Ha tényleg komoly kapcsolatra vágysz, akkor légy komoly te is és vele próbáld megbeszélni a dolgokat, ne a haverodra, vagy másokra támaszkodj mindenben. Te neked tudni mi a jó neked és a párodnak. Persze ha tényleg nem akart semmi komoly kapcsolatot akkor barátodnak van igaza.


De ha önbizalom hiányos a lány és emiatt volt olyan amilyen, akkor nem éri meg hogy vége legyen a kapcsolatotoknak, mert ki tudja, talán ti is egymás mellett fogtok feküdni boldogan :)

2017. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz☺
2017. aug. 28. 11:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Választ*
2017. aug. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!