Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha olyan "fiú"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha olyan "fiú" tetszett meg aki valójában lány?

Figyelt kérdés
Elsőre azt hittem hogy fiú és mikor mondták a nevét hát én úgy meglepődtem hogy atya gatya... Így vissza gondolva elég bizar mert k#rva helyes volt de ha vissza gondolok... Ez azért elég kellemetlen volt.

2017. aug. 29. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Magyarán egy lany tetszik aki ugy nez ki mint egy srac??
2017. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen de már "kihabarodtam" belőle és csak az első pár percbe tetszett.
2017. aug. 29. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez egyáltalán nem gázos. A mai világban néha nehéz eldönteni ki fiú és ki lány, szóval ne agyald túl,megesik az ilyen :D
2017. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen de már "kihabarodtam" belőle és csak az első pár percbe tetszett.
2017. aug. 29. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem.nem gáz, gondolom rovid haja volt es fius arca .
2017. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik munkatársnőm totál fiatal férfias arccal lett megáldva és a haja is rövid, illetve tüsi haja van inkább. Hátulról nézve pasinak mondható, amikor ugye áttették a mi csarnokunkba dolgozni akkor nem ismertem és reflexből kezet akartam vele fogni amikor ült a gyülekezőbe és akkor láttam hogy hatalmas mellei vannak és mondta a nevét ami ugye női név. Egyébként a stílusa is férfias, és a szakmája is az, mellett férjnél van, van egy kislányuk aki 6 éves, nagyon helyes, és csajnak néz ki, tehát nem fiús. Mondta is a kollegina hogy nem akarja hogy a lánya olyan fiú legyen mint ő, de azért a nevelésébe beleveszik hogy a hasznos dolgokat például kisebb szerelés, barkácsolás ezeket megtanulja.
2017. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyáltalán nem kell aggódnod, mert már kiábrándultál belőle. 😂
2017. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én beleszerettem egy csajba aki fiú...azóta szerencsére meghízott és ezért ferfiasodott egy kicsit,ezért kiszerettem belölle.
2017. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CFB ***** válasza:

Lehet már kihabarodtál belőle, de a kérdésed tegnapi. (Ezzel azt akarom mondani, hogy tudom, h túl vagy rajta)

Miért lenne "gáz"? Élnek a világon olyanok, akiknek a saját nemük tetszik, olyanok, akiknek csak egyetlen egy ember, és olyanok is, akiknek nem tetszik senki (stb.).

Nekem pl nagyon tetszik egy lány, akinek fiús haja van (egy bizonyos kpop idol hajstílusát viseli/hordja), viszont ha megszólal, 2 mondat után rájössz, hogy sokkal lányosabb, mint mások (nem k_rvás, lányos.cuki pl) amúgy ő most volt asszem nemrég 3 éves a pasijával :'D

(De a srác mondta, hogy amíg nem fog lefogyni, nem akar lefeküdni a csajjal, mert hogy úgy nem fog tetszeni neki a kinézete. A lány meg beletörődött xd)

Amúgy. Lány vagyok. 😂 De szerintem ez már egyértelmű

2017. aug. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam fordított esetben volt így. (én vagyok fiús lány és évekkel ezelőtt mikor még semmi cicim nem volt belém szeretett egy másik lány). Ugyan mingyakran összefutottunk utána, szegény is gáznak érezte. Szerintem ez nem gáz, van ilyen. Én is teltebb, hosszú hajú fiúkra hirteken azt hiszem, valami kis csajok. Megesik a mai világban ez is, mint minden más.
2017. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!