Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Mit is érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit is érzek valójában?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, és néha úgy érzem, hogy meglennék nélküle is, de néha meg hiányzik. Szeretek vele lenni általában, bár néha idegesít... Mit tegyek? Ez lenne a szerelem? Ő az első barátom egyébként. Mostanában már nem is nagyon mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek"... Hónapok óta. Szerintem miattam nem mondja. Mit csináljak? Szakítanom kéne?

2016. jún. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni :3 ne mi döntsük már el, hogy dobd őt vagy ne :3.. Amúgy szerintem csak megcsúszott a kapcsolat, üljetek le és beszéljétek meg hogy,hogyan tovább és ha nem úgy döntötök, hogy nem működik tovább, akkor szakítás :3

17F

2016. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1-el értek egyet :* sok szerencsét! :)
2016. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mit érzel csak te tudod. Én voltam hasonló helyzetben, én voltam a barátod szerepében és nagyon rossz volt nekem. Nem szoktam nagyon kimutatni az érzéseimet, és például őt ez nagyon zavarta, hogy nem mutatom ki olyan látványosan, hogy hiányzik nekem. Emiatt viszont másképp kezdett velem viselkedni, nem mondta már olyan gyakran, hogy szeret és ez nekem esett rosszul. Az egyetlen tanács amit adni tudok, hogy beszéljétek meg a dolgokat, hogy kinek mi a problémája és próbáljátok megoldani, ha nem sikerül akkor pedig akármennyire fáj, de szakítsatok mert annak nincs értelme hogy szenvedtek egymás mellett. Sok sikert, és oldjátok meg!

17F

2016. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!