Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit érezhet valójában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet valójában?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akivel általánosban 8 évig osztálytársak voltunk, de sosem kedveltük egymást. Más suliba kerültünk tovább tanulásnál, de úszásra kellett járnom azévtől amire már ő is járt régebb óta. Az órák alatt jobban megismertük egymást, beszélgettünk és mostanra egy év alatt nagyon jóba lettünk. Volt, hogy olyan jeleket adott amikből arra következtettem, hogy talán tetszem neki és hajt rám. De ezek mellett is felhőtlen volt a barátságunk. Most pedig pár hónapja úgy eltávolodtunk, nem beszélünk neten annyit, kifogyunk a témából, de viszont ha úszodában vagyunk ugyan olyan jól elvagyunk. Megismerkedett egy másik lánnyal is aki amolyan közös barátunk lett és így szoktunk hülyéskedni. A jelek még azért felbukkannak, sokszor megnevettet, hozzám ér, közel jön, a szemembe néz és azt hiszem imponál a dolog. Szóval ez így mit jelentene? 17/L

2016. júl. 10. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
en senkit nem utálok maximum (dögölj meg te rohadt álat töbé ne lásalak te rohad t kur va mégecer meglátlak elteszlek lábalol) de ha normális nincs balom nem mindenki érik meg egyböl(föleg az a rohadt ku r va volt tanárom)
2016. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha érdekel a srác - márpedig ezt írtad -, akkor érdemes lenne neked is jelezni felé. Mindenképp pozitívan értékelhető annak ellenére is, hogy eltávolodtatok. Ha egy picit kezdeményezőbb leszel és az érzéseidnek megfelelően viselkedsz vele, akkor mindenképp megvan az esélyed.


Az pedig ne zavarjon, hogy általánosban milyen viszonyban voltatok. Nekem volt olyan, akivel nem kedveltük egymást (legalábbis ezt hittem) és sok beszólást kaptam tőle, meg persze viszont is ment és végül egymásra találtunk. Pedig én tényleg nem kedveltem. Azóta már vége, de most nem ezen a hangsúly, hanem azon, hogy a múltbeli eseményeket ne vedd figyelembe, az már elmúlt.

2016. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen azok az általános évek mintha nem is lettek volna, csak most félek hogy már késő és vagy már a másik lányra talált vagy esetleg féltékennyé akar tenni nem tudom...és nagyon szépen köszönöm :) akinek méf esetleg lenne véleménye írja nyugodtan
2016. júl. 10. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod,hogy ő többet érez irántad,akkor miért kell neki a másik lány? Vele is így viselkedik? Mert ha igen,akkor nem hinném hogy többet érez irántad, csupán mindenkivel úgy viselkedik,amit valószínűleg félreértettél.

Viszont ha a másik lánnyal nem úgy viselkedik,ahogyan veled, hidegebben kezeli,akkor meg mindenképp beszéljétek meg a dolgot. Szerintem a múlt nincs miért befolyásoljon, felnőttetek és megismertétek egymást,emiatt jóban lettetek. Ennyi.

2016. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!