Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azlrt néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azlrt néz egy csaj engem, mert én is nézem, és nem azért mert tetszek neki?

Figyelt kérdés
Ma nagyon tetszett egy csaj, elég feltűnően nézhettem, aztán észrevette, a szemembe nézett, aztán elkapta a tekintetét. Kicsit később megint odanéztem, akkor épp ő nézett engem, megint elkapta a tekintetét. Aztán később tükröződésböl láttam, hogy többször is felémfordul, és néz engem. Ezt csak azért csinálhatta, mert észrevette, hogy néztem őt, vagy tetszhettem neki?

2017. aug. 31. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
tetszettél neki. lányok nem szoktak azért nézni mert te is nézted. meg el is kapta a tekintetét,zavarba jött be jösz neki
2017. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam így, mert én nem tartom magam valami jóképnek, a csaj viszont nagyon szép szőke lány volt tökéletes sportos alkattal.
2017. aug. 31. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!