Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt mire véljem? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem? 17/L

Figyelt kérdés
Fél éves kapcsolatom volt egy osztálytársammal. (Tudom, hülyeség volt). És ő azért dobott ki, mert, hogy talált jobbat. Amit el is hiszek. Elhiszem, hogy talált jobbat, viccesebbet, szebbet stb. A lány aki választott, gyönyörű. Tényleg, még lányként is szép látvány, de belül nagyon nincs neki semmi. Kedves, és biztos vannak még jó tulajdonságai amiről nem tudok, de amit mások mondanak róla az a "buta" és a "uncsi" jelzők. Viszont nem fogok beleszólni, lehet hogy az exemnek ez jön be. Viszont, az kétségtelen, hogy a lány nem is foglalkozik a barátjával, míg minden más fiúval flörtöl. Ezért egy ideig fájt, hogy pont egy ilyen lányért hagyott el, mikor én minden tőlem telhetőt megtettem a kapcsolatunkért. Nagyjából 3 hónapig szomorkodtam, hiányoltam, aztán szép lassan vettem észre magamon, hogy már nem érdekel. Nem vagyok dühös rá, nem is tetszik, de amit ma csinált kissé összekavart. Ma ugye megkezdődött a suli, és a barátaim vagy 5x szóltak, hogy már 1 perce néz. Én először azt hittem, hogy csak bambul, ezért hátrafordultam, és tényleg nem csak bambult,mert sajnos össze találkozott a tekintetünk. Nem értem. Az szerintem kizárt, hogy megbánta volna a szakítást, mert hát elvileg szereti azt a lányt. Eléggé zavaró, nem nagyon tudom magam így elengedni, hogy "figyelnek".

2017. szept. 1. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem beszéltek már? Lehet, hogy könnyebb lenne mindkettőtöknek, ha nem kerülnétek direkt egymást, hanem beszélnétek esetleg. De ne vedd azért nagyon a lelkedre, ő hagyott ott, hadd szenvedjen egy kicsit. Majd megtanulja, hogy ha talál valakit, aki viszont szereti, akkor ne akarjon jobbat keresni.
2017. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig elég valószínű hogy megbánta a szakítást.

De számít az valamit? Vagy összejönnél újra azzal aki csak egy szebb lány miatt csak úgy otthagyott téged?

2017. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jönnék vele össze,óriási paraszt lett. Nem is foglalkoznék vele, de mivel zavar, ezért sajnos gondolkozom ezen. És nem, nem beszélünk.
2017. szept. 1. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne foglalkozz vele. Régen látott, megnézett, de gondolom nem ebből fog állni a tanév, hogy téged néz folyamatosan. Ha mégis zavar, akkor vedd fel vele párszor a szemkontaktust, majd menj oda, és kérd meg, hogy ne nézzen, ne foglalkozzon veled. Jobbat nem tudok látatlanban.
2017. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!