Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ráirni?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű lány. Régóta tetszik de nem beszéltünk még. Fb-n ismerősöm és kirakott messengerre egy képet, esetleg ha azon keresztül irnék neki, hogy milyen szép, lenne esélye h beszélgetés legyen belőle? 15/F
2017. szept. 3. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz, és arra is van esély, hogy beszélgetés legyen belőle...
2017. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit irjak messengeren a kepe ala?
2017. szept. 3. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Add tudtára hogy szerinted szép...illetve próbálj meg beszélgetni vele hogy jobban megismerd (1es voltam)
2017. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bármit amit gondolsz róla. Aztán folytasd a beszélgetést, bármi kisülhet a dologból. Sok sikert! :)
2017. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj. Hidd el nem jó ha a lányak egyből az arcába nyomod hogy tetszik neked. Várj még azzal egy kicsit. :D

Ha felrak majd egy képet hűházdd be (ne szív, véletlenül se!!), vagy ha van nektek akkor instagrammon kovesdd be likeold be par regi kepet;) ezt hivjak "kúró likenak"! aztán írj rá, hogy hogy pl.: "Sziaaa, miujsaag?" (vagy valami ilyesmit)! Fontos hogy végig pozitiv+kedves legyél mert az emberek azoknak az emberek tarsasagat keresik jobban! Aztan ahogy erzed, ha vonzodik akkor 2-3-4 nap utan hivdd el valahova talizni setalni, csak ne, kerlek ne moziba! Elso randin mozi az hulyeseg! Az majd 2.-3.-on! Remelem segitettem! 16/F

2017. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írta az ember, ne hívd el moziba első randira. Én is egyszer elhívtam egy lányt. Olyan sötét volt hogy elfelejtettem melyik oldalamon ül a lány így elkezdtem fogdosni a lábát a bal oldalon ülőnek. Mikor vége volt a filmnek észrevettem hogy bal oldalon egy papa ült aki aztán rám mosolygott így ;)

-Ne mond meg neki nyíltan az első mondatodban, hogy tetszik

-ne ezzel menj neki, hogy "Szia mizu?"

-Valami frappáns mondattal kezd a beszélgetést.

"Régóta likeolgatjuk egymás képeit, de lusták vagyunk egymásra írni. Nem kellene ezen változtatni?" vagy valami hasonlót.

-ne légy nyomulós, kérdezz tőle sokat, de ne tűnjön kihallgatásnak.

-kerüld az olyan kérdéseket amire csak igennel vagy nemmel válaszolhat.

-próbálj olyan kérdést feltenni amiből kialakulhat hosszabb beszélgetés. Kerüld ezeket

"-szereted a zenét?

-igen

-az jó"


-ha érdeklődik a témák iránt amit felhoztál és nem tőmondatokban válaszolgat neked, akkor randira vele :)

2017. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!