Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merek ráírni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vok! kérdése:

Miért nem merek ráírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a problémám hogy nem merek ráírni egy lányra sem? miért van ez? a válaszokat előre is köszönöm!
2017. aug. 11. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbizalmad. Félsz, hogy elutasítanak/nem válaszolnak.
2017. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazad van szerintem is valami ilyesmi lehet a baj. Köszi a választ!
2017. aug. 11. 19:33
 3/21 A kérdező kommentje:
De hogyan tudnám rávenni arra hogy ráírjak egy olyan lányra aki tetszik? tanácstalan vagyok ilyen téren :/
2017. aug. 11. 19:55
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem oyan nagy cucc az, csak az elejét kell valamilyen jó szöveggel kezdeni vagy az is elég ha valami poénos szöveggel írsz rá.
2017. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mint például milyen? (nem vagyok jártas benne)
2017. aug. 11. 20:06
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem komoly a dolog, addig megteszi egy sima: Szia, mizu? szöveg is. De mondjuk ez attól is függ, hogy mennyire ismered. Ha valami vicceset akarsz akkor valami nagy baromságot kell neki írni pl.: Send nudes, aztán meg oda írod, hogy bocs nem ide, ez nekem mindig beválik. De ha már jobban ismered akkor mondhatod, hogy te mondjuk a Real Madridnak szurkolsz vagy valami és olyat keresel aki szintén annak szurkol, és innen már könnyű elindítani a beszélgetést, mert ha szereti a a focit akkor már van téma, ha meg nem akklr megkérdezheted, hogy miket szeret, és onnantól már megint könnyen megy már a beszélgetés. De közbe próbálj meg ahol lehet poénkodni. De tényleg, ahol lehet ott el kell sütni egy jó poént, és akkor nagyon könnyen megy már a beszélgetés. Szóval az a lényeg, hogy tűnjél lazának ha ráírsz, meg persze viccesnek.
2017. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Vagy az is jó módszer ha "véletlenül" küldesz neki egy képet, aztán oda írod, hog, Bocsi nem ide, meg ha már úgy is ráírtál akkor megkérdezed, hogy mit csinél meg ehhez hasonlók. Nekem az ilyenek válnak be. Meg én mondjuk olyanokkal is sokat beszélgetek akiket jól ismerek. Ott már bármilyen hülyességel ráírhatsz, azt hiszi, hogy poénkodsz.
2017. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát én sem fiúra. Azért mert ott a félelem, hogy nem ír vissza, meg igazából ilyen dolgok.

De ha jobban belegondolsz akkor ráírni nem nagy dolog, valamit valakinek elmondani az már nagyobb oda kell merészség is. Nem azt mondom hogy ehez nem de menni fog. Én hiszek benned, még igy ismeretlenül. Leirod h szia, és küldés gomb. Menni fog;)

2017. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azt a véletlenül küldesz képet azt hagyd ki, nagyon átlátszó.
2017. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Most miért átlátszó, nekem bevált, a csaj elhitte, hogy az egyik haveromnak akartam küldeni. Nem azt mondom, hogy magáról küldjön, hanem mondjuk valami viccet, és azt mondja, hogy az egyik haverjának ment volna.
2017. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!