Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okkal, szoveggel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okkal, szoveggel lehet rairni egy ismeretlen lanyra ismerkedes celjabol?

Figyelt kérdés

Szia cica van gazdad, es tarsait inkabb hagyjuk. :D

Nem vagyok valami tapasztalt e teren, mint lathatjatok is, de valamikor el kell kezdeni.

Szooval lanyok, ti minek orulnetek legjobban?



2017. jún. 15. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Annak,ha élőben kezdene el beszélgetni velem normálisan, nem nyomulva.

Az interneten nem igazán szeretek ismerkedni,mert valamiért nekem ez a kettő nem ugyanazt az érzést adja.

A neten beképzelek magamnak egy tökéletes fiút, aztán a képét látva eltántorodom.

Viszont élőben minden annyival másabb..

2017. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ismeretlen kicsit necces. Én nem szoktam ráírni senkire, de nemrég bekövetett 1 csaj instagramon, belikeolta az összes képem, aztán bejelölt facen is:D Ráírtam, hogy ismerjük-e egymást, mondta, hogy nem, de szimpatikus vagy neki. Szóval :D


Kb. mindegy.

2017. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez lánytol függő.

Meg tőled hogy mennyit teszel meg egy lányért meg persze h mennyit vársz rá. Nekem már nagyon sok barátnőm volt és rájuk untam mert minden lánynak más tetszik stb stb.

A távol van hadd a gyászba.

Kérdezd meg h szerete ismerkedni, illetve van-e kialkuloban kapcsolata. És nem ártegy előnyös külső.

2017. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 survivorrocky123 válasza:

Szia Kedves kérdezö!

Új állj le egy lánnyal beszélgetni mintha egy haverod lenne persze ne ugy kezeld mint a hulye haverodat az osztalybol (Kopj le csira,gyerek ,stb hanyagoljuk.

Pl kezdheted ezt egy olyan lánnyal akit ismersz pl az oviból.

Ha törödsz vele(és hanyagoljuk a filmeket, Teljesen karma szerint gobdolkodnak a csajok, azt kapod amit adsz ,ha ránézel(Ne de nem ugy mint egy intézetböl szökött, akkor elkönyvelnek ,határozott stabil férfinak aki igenis a lány szemébe tud néxni bármennyire lány. Szinte az összes kedves hölgy, (pl.Nem tudsz megváltoztatni egy (lányt,nöt) nert ha ugen akkor ott kilóg a lóbán effektus van. :) . Egyszerüen ne az utszán szókisd le ,még akkor sem a ö kezdeményez (ritka dolog) Szinte az összes elutasito lány nem vèletlenül lett az aki. Pl az a lány akinek nem mondta az apja személyesen ismerek ilyen embert és rendkivul okos és toleráns (fiùs tipus lány, (attol még heterosxuális egyén)

Vedd külön azt hogy a személyiséged ugy alakul amit válaszreakcioként reagálsz, Figyeld meg amikor belépsz egy helyre mennyivel másképpen kezelnek szinte azok akik ismernek éa szinte akik nem . Csopirtoaosan sose ismerkedj ,csoport az eröszak nézd (negativ,pozitiv töltésü dolgok) Ha te egyedül vagy 5v1 ellen persze hogy neked mennnek mert nem ismernek és félnek töled,ilyen helyzettöl tartozkodj, Ne menj azután az ember után aki a barátod de van egy magán élete ennyi. Nincs különbség a férfi és a nö között (a lánynak vaginája,melle van,a fiùnak pénisze. Ne a nemek alapján határozd meg kivel barátkozol.

Örülök hogy felvilágositást adhattam az "idegen" lényegröl. ;) Szép Napot!

2017. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 survivorrocky123 válasza:
Bocsi ha nem nagyon érthetö a dolog néhol hiányos. Az okostelefon átka. :)
2017. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a való életben ismerkedj. Neten elég béna.
2017. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!