Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lenne az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lenne az ideje hogy lefeküdjek a barátommal?

Figyelt kérdés

Még csak 1 és fél hónapja vagyunk együtt és én nem akarok semmit elsietni és a barátom is várna rám ameddig csak szeretném se nem azeretném annyira megváratattni

15/L



2017. szept. 3. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Bármikor le lehet feküdni csak használjatok óvszert
2017. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Amikor te úgy érzed, hogy készen állsz rá és megbíztok egymásban.
2017. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 #Barbi-e ***** válasza:
22%
Ba szatok nyugottan ha védekeztek nem lehet semmi bajotok sőt erősödne a kapcsolatotok
2017. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kicsit korai lenne 15 évesen és másfél hónap után, de ez csak az én véleményem. Várjatok még vele, ha később is úgy érzitek hogy szeretitek egymást és mindketten úgy érzitek akkor feküdjetek le. Bár nem írtad hány éves a barátod, ha szeret akkor úgyis várni fog rád :)
2017. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
81%

Próbáld ki, hogy ha azt mondod nem, vajon megvár-e?

Ha megbizonyosodsz róla, hogy tényleg szeret és nem csak azért kellesz neki (mondjuk fél év után) szerintem 15 évesen is belelehet vágni.

2017. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg ne dugj vele, mert meg fogod bánni később jó eséllyel.
2017. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem korai. Én várnák 2-3 évet vele,de te tudod.
2017. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Varj egy evet esha meg akkor is egyutt vagytok es tovabbra is varna rad akkor
2017. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Akkor feküdj le vele, amikor annyira el tudja venni az eszedet, hogy ez a kérdés nem is merül fel benned. Ha erre nem képes, akkor vagy nagyon kisfiú még, aki semmit sem tud a nőkről, a szexről, az erogén zónákról, vagy alapból nem illetek össze. Akármelyik eset áll fenn, nem lesz reményteljes kapcsolat, így lefeküdni sem érdemes vele.
2017. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
75%
Én még biztos várnék egy-két évet még jobban ki ismerem a barátomat és magamat is.
2017. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!