Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erről mit gondoltok? (hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erről mit gondoltok? (hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe régen szerelmes voltam,de nem lehetett köztünk semmi.Volt idő amikor nem kedvelt engem a próbálkozásaim miatt.Azóta sok idő eltelt és már barátok vagyunk.Ha pl. rosszul érzem magam,akkor ő segít nekem hogy jobban legyek és én ezt viszont megteszem.Ha vmi problémánk van azt megtudjuk beszélni legyen szó bármiről.Most lesz majd a 18. születésnapja és arra gondoltam,hogy vennék egy üdvözlőlapot amibe beleírnám,hogy mit gondolok róla és leírnám neki hogy örülök hogy olyan barátom van mint ő.Természetesen a végén fel is köszönteném.Pluszba még arra gondoltam majd ha kész lesz,hogy ha két szem között lennénk akkor felolvasnám neki amit írtam és adnék neki egy kis ajándékot is.Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább vessem el mert egy kicsit túlzás?
2017. szept. 3. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

" ha két szem között lennénk akkor felolvasnám neki amit írtam és adnék neki egy kis ajándékot is."

Ha csak barátok vagytok, ez a rész kezd túlzás lenni, és erősen utal arra hogy te komolyabb érzelmekkel gondolsz rá.

A levéllel nincs semmi gond, sem az ajándékkal, de az hogy félrehívnád és felolvasnád nem hiszem hogy pozitívan érné.

Így úgy néznél ki, mint egy kisgyerek, aki figyelemre vágyik és azt akarja hogy meghallgassák, ha viszont a lány nem teszi ezt akkor megharagszol rá. Csak konfliktust generálsz vele.

2017. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél neki lapot és köszöntsd fel őt de szerintem nagyon nagy részletekbe ne menj bele, mert könnyen félreértheti.
2017. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!