Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? (hosszú a sztori)

Figyelt kérdés

Először is, csak az olvassa végig, aki nem ítélkezni jött ide, mert azokra a kommentekre nem vagyok kíváncsi.


Szóval. Úgy kb. két hónapja történt az egész, egy buliban. Igen, többet ittam, mint kellett volna.. Van egy fiú, akit előtte csak névről ismertem, még soha nem beszéltem vele. Aznap este viszont odamentem hozzá, hogy táncoljunk, mert miért ne. Beleegyezett, gyorsan megtaláltuk a közös hangot és hát nagyon összemelegedtünk, smároltunk, stb. Aztán elment, azt hittem lelépett. De nem, az este folyamán ismét találkoztunk, utána végig együtt voltunk, táncoltunk, stb. Szóval nagyon jól alakult minden. Másnap, amikor azt hittem, hogy csak egy jó buli voltam számára, egy közös ismerősünk rámírt Facebookon, hogy bejön-e nekem a fiú, akivel egész este voltam és hát természetesen mondtam neki, hogy igen. Ezt követően bejelölt, majd írt is. Ugye a buli előtt egyáltalán nem ismertük egymást, mégis nagyon jól elbeszélgettünk. Innentől kezdve mindennap írt, nagyon kedves, aranyos volt. Bár sokan ellenezték, hogy jóban legyünk (és hát látszott, hogy alakul a dolog), kavarjunk, ennek ellenére ő számtalanszor mondta, hogy őt nem érdekli ki mit mondd, mert szimpatikus vagyok számára, folyton dicsért, stb. Magyarul álomszerű volt az egész.. Túlságosan is. Kétszer találkoztunk, mindkétszer jókat beszéltünk. Bár köszönéseknél is csak ölelés volt, azért érezhető volt, hogy nem baráti a közeledés. Időközben ő elment egy hétre külföldre, de egész idő alatt írt, hogy mi a helyzet vele, szóval még ez idő alatt is keresett, érdeklődött irántam. Miután hazajött az egyhetes kirándulásról, megváltozott minden. Illetve a hazaérkezést követő első napon még minden normális volt, de aztán ez megváltozott. Elhívott egy újabb sétára, azonban ,,elfelejtett eljönni".. Ekkor már nagyon fura lett a beszélgetés is, mert bár aranyos volt még utána is, érezhető volt, hogy valami más.. Másnap megkérdezte, hogy szeretnék-e találkozni, mire én azt mondtam, hogy persze, ha ő is akar, erre az volt a válasza, hogy inkább még ne, mert az előző nap miatt nem tudna még a szemembe nézni (amiatt, hogy nem jött el a megbeszélt találkozóra). Itt már nagyon érdekesnek találtam a helyzetet, de ráhagytam. Majd harmadszorra is kihívott, de természetesen, a találkozó előtt fél órával lemondta, hogy sokat kell tanulnia. Mondtam neki, hogy akkor mondja meg az igazi indokát annak, hogy ezt csinálja, ő pedig azt felelte, hogy beteg a papája és válnak a szülei. Ekkor konkrétan rosszul éreztem magam amiatt, hogy bunkó voltam és nem gondoltam bele az okokba, szóval a végén még én kértem bocsánatot. Ez után 1-2 hétig nem írt és én sem neki, gondoltam majd ír, ha minden rendben lesz.. Nem írt, szóval írtam neki én, megkérdeztem, hogy hogy van. Azt felelte, hogy miden okés, senki nem vélik senkitől. Ez kicsit meglepett, mert azt hittem, hogy ír majd, ha úgy lesz, de nem tette. Szóval megint megkértem, hogy mondja el az igazi indokokat. Ekkor azt felelte, hogy össze van zavarodva, mert van egy másik lány, akit régóta ismer, viszont nem olyan a személyisége, engem meg még nem ismer, viszont nincs baj a személyiségemmel.. ez volt az a pillanat, amikor totálisan ledöbbentem. Vitáztunk, vagyis elmondtam neki, hogy mit gondolok, többé-kevésbé.. Utána nem beszéltünk, felköszöntöttem névnapján, viszont azóta, mintha nem is léteznék számára..

Azt még tudni kell, hogy aznap este még két fiúval smároltam, viszont az egyikőjük az egyik barátom és csak ilyen ,,véletlen csók", a másik fiúval pedig semmi sem volt utána. ( Ehhez sem kérnék hozzáfűznivalót.) Viszont nem hiszem, hogy ez lenne a baj, mert ezt az elején is tudta és akkor nem okozott neki problémát, szóval nem hiszem, hogy ezért változott volna meg. A másik, hogy volt előttem egy lány, illetve volt egy lány, akiről tudom, hogy szerette az említett fiú, viszont bevallása szerint már nem, viszont még mindig barátok. ( Mondjuk a lány, akit ,,régóta ismer, de nem olyan a személyisége", ő nem egyenlő azzal a lánnyal, akit régen szeretett)

Illetve még azt kell tudni, hogy én egy évvel idősebb vagyok a fiúnál, szóval ő 15 éves, én pedig 16 vagyok.

Ti mit gondoltok erről? Csak egy ,,tálcán kínált" alaklom voltam neki, egy B terv, amit kár lett volna kihagynia? Vagy mit gondoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 1. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
huh nem semmi történet :D kicsit fura a fiu
2016. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem kicsit.. :/ :D
2016. máj. 1. 20:44
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem sértegetni jövök, általánosságban mondom csak:


Érdekes hogy a ri.bancok jönnek mindig azzal a szöveggel, hogy mások ítélkeznek :"D

2016. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
# 3 Ezt nem veszem magamra, ugyanis tényleg nem kellett volna az az este és tisztában vagyok azzal, hogy nem egy erkölcsi példa az, amit csináltam, viszont nem vagyok r.banc. :D (Írok egy kettőspontdét is, hogy ne legyek bunkó.)
2016. máj. 1. 20:50
 5/21 anonim válasza:
90%
Lehet szülők mondtak neki valamit, ami miatt inkább mégsem akart közeledni feléd. Vagy esetleg, az említett lányokból/nőkből találta meg az egyiket, mint partner. Remélem segítettem valamit, de ezek csak tippek.
2016. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
# 5 Szüleivel kétlem, hogy beszélt volna erről, az utóbbit meg azért nem hiszem, mert még mindig szingli.
2016. máj. 1. 20:53
 7/21 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy szingli? A facebook allapotabol?
2016. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
# 7 Nem, hanem azért nyilván vannak közös ismerőseink..
2016. máj. 1. 21:09
 9/21 anonim ***** válasza:
ha ilyen szabados erkölcsű valaki, miért akar komoly kapcsolatot egy ilyen suttyóval? :D
2016. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
# 9 mert az az este egyszer alkalom volt, és mert egy idióta vagyok.:/
2016. máj. 1. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!