Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek miért pont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek miért pont én kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe kb az egész iskola bele van esve. A lányok nap hosszat flörtölgetnek, mutogatják magukat, és renegeteg szebb van köztük mint én. Ráadásul én a barátaimmal törődöm, nem vagyok rácsüngve, csak néha mosolygok, hasonlók. Ma elhívott randizni, ami meglepett, mert a lányok között akik rajonganak érte még senkivel se járt. Miért pont én? Sokan jóval szebbek nála, és még csak nem is csorgatom rá a nyálam nap hosszat. Azt hittem a fiúknak az jön be amit a többi lány csinál.

17/L



2017. szept. 4. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:

*Jóval szebbek nálam

Bocsi az elírásért!:)

2017. szept. 4. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Nem kell neki a túl könnyű préda.

2. Fogadott valakivel, hogy x időn belül megszerez.

2017. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Mivel lehetetlennek tartom hogy ezt komolyan gondolja, bevallom én is a másodikra gondolok.:/

2017. szept. 4. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, tudom, hogy nem nekem szól a kérdés, de engedd meg, hogy beleüssem a görbe orrom.

Ez a fogadás dolog, amúgy eléggé abszurd. Még nem láttam példát rá csak könyvekben, filmekben, élőben senki sem vitte véghez a tervet még ha fogadott is rá.

Valójában lehet, hogy csak felkeltetted az ösztöneit azzal, hogy nem telepedsz rá, hogy márpedig a férfinak küzdeni kell a nőért is így a többi lány megszerzésében nincs is izgalom. Ráadásul mint ahogy te mondtad rengeteg van belőlük, olyanból mint te viszont csekély számú.

A szépség meg relatív, mindenki más tetszik, mást talál különlegesnek és ez így van rendjén. Lényegében evolúciós okokból hajlamosak vagyunk olyan párt keresni magunknak, aki hozzánk hasonló egy bizonyos szinten, megegyezik a genetika, mivel így harmonikusabb kapcsolat jöhet létre, könnyebben megy az utódok felnevelése. A szépség ugyanakkor nem csak külső jegyeken múlik, sőt azon aligha, ha nem megfelelő a kisugárzás. A kisugárzás meg rengeteget elárul az adott személyről, a belső értékekről. A kisugárzás az a viselkedésből, gesztusokból, mimikából, beszédstílusból és a külső jegyekből tevődik össze, tehát maga az esztétika semmit sem ér, ha nincs mellette a másik négy.

2017. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmész a randira?
2017. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h nem csak a kulso szamit?? Jaaj az biztos nem...
2017. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudom, hogy nem a külső számít, de ha még nem ismersz valakit, akkot valószínű, hogy a külseje és a kisugárzása fog meg. A hosszú válaszolónak nagyon köszönöm!! És igen, holnap megyünk!:)
2017. szept. 4. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyi en lattam mar ilyen fogadast. Hat nem tudom. Menj el a randira es majd minden kiderul
2017. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy nagyon gyorsan változtass a mentalitásodon. És ezt most ne vedd ellenségeskedésnek. Ugyan ebben a cipőben jártam, csak én voltam a fiú. Addig-addig hitetlenkedett a lány, hogy otthagytam a francba. Hihetetlenül irritáló a 100. "miért pont én?" meg "vannak nálam szebb lányok is" "minden lánynak tetszel, találsz jobbat" "csúnya vagyok biztos csak szivatsz" kijelentés. Ne csináld, valószínűleg van benned valami különleges ami megfogta őt, ahogy anno engem is. El ne cseszd. Sok sikert:)


Ja és amúgy nem, nekem kifejezetten a halálom amikor valaki rám van akaszkodva és 5p alatt össze tudnék vele jönni. Soha ki sem kezdenék olyannal aki ezt csinálja. Kelljen már egy kicsit küzdeni a másik félért, te se add magad olyan könnyen de azért lássa, hogy szeretnéd. De a ló túloldalára se ess, eszedbe se jusson játszani az elérhetetlen jégkirálynő szerepét mert attól is a falnak lehet menni.

2017. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!