Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó lányt le se tudok vakarni magamról, de aki nekem tetszik annak meg pont én nem kellek?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy mindig azok a csajok keresnek, írnak rám, akiktől nem akarok semmit. Aztán kb. minden évben 1x találok egy olyan lányt akibe én zúgok bele, az meg valahogy sosem akar tőlem semmit. Érdekes, hogy mindig azok a lányok buknak rám, akikeket leszarok. Aki iránt meg egy kicsi érdeklődést is mutatok, az rögtön eltávolodik tőlem. Itt most nem arról van szó, hogy csak ilyen szépségkirálynőknek udvarolok, mert eddig csupa teljesen átlagos lányba zúgtam bele. Azt vettem észre ,h a mai nőknek nem pénz kell, nem jó kinézet kell stb. ,hanem egész egyszerűen azt igénylik, hogy leszarjam őket. Csak olyan lányok vannak oda értem, akiket leszarok. Lehet, legközelebb azt kéne csinálnom, h aki tetszik azzal is úgy teszek mintha leszarnám, és akkor hátha őt is érdekelni fogom?
2015. okt. 10. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést.
2015. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez legtöbbször így szokott működni és visszafelé is igaz :D Gondolj bele, hogy szegény lányok akiknek megtetszel, épp ugyanezt mondhatják el magukról... különben lehet hogy ha adnál nekik esély megkedvelnél közülük valakit :) a szerelem nem mindig első látásra jön ;)
2015. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Több ilyen lánynak is adtam már esélyt, nem lett jó vége.
2015. okt. 10. 12:02
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Jaja, meg ugye 22-es csapdája szinte, hogy ha végre összejövők egy nővel, akkor mindjárt érzik rajtam, hogy kellek valakinek, féltékenyek lesznek, hogy miért másé vagyok, és kezd egyidejűleg több nő is tapadni rám... Hát nem ez a felesleges inkább?? (Na jó, aki megcsalná a párját, az más tészta... hát ő tudja...)

Ha meg nincs senkim, akkor nem vonzódik hozzám általában senki, csak nagy sokára.


Amúgy ha sikerült a kövi nőt levakarnod, passzold hozzám. Kösz. Ráér meghálálnod, hogy tartósan leszedtem rólad. ;-)


Különben meg szerintem tedd össze a kezed, vidd lejjebb a lécet és boldog leszel. Ne akarj olyan életet, mint a nem túl szép nőké/férfiaké. Örülj, hogy kellesz a csajoknak. Sokaknak csak azért nem teszik szét a lábukat, mert nincs elég pénzük, vagy mert vannak szebbek is náluk. Rád viszont tapadnak.

2015. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A szerelem lehet hogy nem első látásra jön, de a vonzalom az elég hamar eldől, hogy megvan e vagy nincs. Ha valakihez az elején nem vonzódom az később sem fog megváltozni.
2015. okt. 10. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még én írok, csak reagálok erre is:

"Azt vettem észre ,h a mai nőknek nem pénz kell, nem jó kinézet kell stb. ,hanem egész egyszerűen azt igénylik, hogy leszarjam őket. Csak olyan lányok vannak oda értem, akiket leszarok."


Félig-meddig stimm, de nem arról van szó, hogy a nőknek ne volna fontos a pénz, vagy a fiatalabb punciknak a külső. Hanem hogy rágörcsölsz a neked tetszőkre - ez a gond. (Tudom, eleinte nehéz nem tapadni, de idővel megérted, hogy nem fontos kapaszkodni ideákba, és érzelmileg is ehhez tudsz majd idomulni.)


Mondom, add lejjebb. Értem én, hogy a lekiek fontosabbak neked, de akkor lelkileg add lejjebb. Nem lett jó vége? A társkeresés sorozatos próbálkozás, általában. Kitartást!


Ne mond, hogy ha újra és újra kipróbálod avval, sikertelenség esetén egymás után, akik buknak rád, neked meg ELEINTE nem jöttek be, hogy tizedikre se alakulna ki jó párkapcsolat. Ezt csak akkor hiszem el, ha még kiskorú vagy, tehát éretlen módon viszonyulsz a párkapcsolatokhoz. Ha nagykorú vagy, akkor újra és újra próbálkozz avval, aki bukik rád. Meg persze avval is, akikre te buksz. Az is igaz, hogy kell határ: pár hónap próba, és ha ninsc siker, próbálkozz mással. Kiskorúként is javaslom eme hozzáállást, csak hát tudom, kamaszként még nehéz. Kamaszként ideákba kapaszkodnak sokan. (Kivéve, akik meg a másik véglet: akik túl lazák, és egyszerre dugnak tiz csajszit. De azt meg nem javaslom. Se morálisan, se értékrendszer okán. Felszínes életétől besavanyodik a túl laza ember.)

2015. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Na, akkor már erre is, mert pont írtál:

"Ha valakihez az elején nem vonzódom az később sem fog megváltozni."


Elég fiatalka lehetsz. 30 éves koromig is tapasztaltam néhányszor (bár nem sokszor) a GYÖKERES ellenkezőjét. (Mostanában meg hanem is totál ellenkező esetet, de úgy nagyjűból kis igényesetén is jól kialakulhat valami.) Egy csaj pl tisztára fiúsnak tűnt nekem leklileg és külsőre, valamikor huszonévesen. Pár év haverság után belehabarodtam.


Sőt, manapság ha csak egy kicsit is vonzó a nő lelke, és külseje, nagyon jó érzés mellette lennem. Anyagi okokbl bár sokszor volt "bukta", de megtapasztaltam, hogy nem kellenek különösebb igények, csak hogy minimálisan legyen együttrezgés, meg minimális külső, plusz hogy jóindulatú és legalább picit tartalmas legyen a nő. Ennyi bőven elég esély ahhoz, hogy jó párkapcsolat kialakulhasson.

2015. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így szokott lenni... :(
2015. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőként én is így voltam sokáig.Tényleg lejjebb kell adni valamiből,és nem álomvilágban élni,hanem meglátni a jót abban is,akiben esetleg elsőre nem akartad.
2015. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem még sose lett nőm, mert leszartam volna...
2015. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!