Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok a lányokhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok a lányokhoz, hogyan hódítsam meg a "kiszemeltemet"?

Figyelt kérdés

Az se biztos már hogy tetszik, jó ez nem igaz mindennél (mindenkinél) jobban tetszik, de ez csak a külső, mivel belülről nem is ismerem.

Rossz lenne ha odamennék hozzá aztán meg csalódás lenne az egész, akkor inkább maradjon meg ez a nem létező érzés, mivel még ilyenem sem volt még.

egyébként a lány 15 éves, én 18 vagyok, semmi tapasztalatom nincs a koromellenére, úgy érzem magam mintha egy idióta lennék a sok közül..

Hátérkutatást végeztem és az osztályban jó pár sráctól megkérdeztem mi a véleménye az adott lányról és sajnos mindegyiknek tetszik és mindegyik szerint szép volt és emiatt elbizonytalanodtam, mert akkor valószínű túl szép hozzám.

F


2017. szept. 6. 16:18
 1/7 DollarDog ***** válasza:
Azt ajánlanám hogy kezdj el vele beszélgetni, ismerd meg rendesen! Ha kiismered nagy csalódás nem érhet! Facen irj rá, esetleg személyesen beszélgess vele! Dobj fel valami témát, suli,srácok,lányok,buli,suli, bármit! Azután hívd el valahova szabadidejében!
2017. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy szerintem neki az egyik évfolyamtársa tetszik.

Ebben a 3 napban eddig mindig azt láttam, hogy elmegy egy másik osztályhoz és ott találkozik egy sráccal akivel gondolom hazaindulnak, én meg nem akarok semmi jónak az elrontója lenni.

Az is lehet hogy csak barátok, az is lehet hogy több, az is lehet hogy tetszem neki, de az is lehet hogy nem, ha pedig nem tetszem neki akkor túl nagy felsülés lenne az egész, így felesleges is bepróbálkoznom nála mint ahogyan bárki másnál is mivel van rá esély hogy nincs esélyem. Ne kérdezz semmit se, ilyen idióta logikával lettem megáldva lányok terén, makacs is vagyok, szóval nem hiszem hogy változik ez, nem is értem mit akartam ezzel a kérdéssel..

Elvégre nem fog megjelenni egy Szent sem vagy valami Angyal aki hírtelen összehoz minket valami csodálatos módon, szóval ezt buktam.

2017. szept. 6. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:

jobb is hogy nem mész oda, tuti ronda vagy, ebben a világban csak a külsőségek számítanak, szóval ne próbálj odamenni egy szép lányhoz ha nem vagy vele egy szinten mert úgyis elutasítana.

F

2017. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DollarDog ***** válasza:

Nem kell ehhez szentnek lenni!

Nézd! Próbáld meg! Vesztenivalód nincs! Felsülni nem sülnél fel, ugyanis ez csak egy kis önbizalmat adna a csajnak hogy más is bejön neki! Nyugodtan irj csak rá! Ha arra a srácra koncentrál tuti hogy nem fog észrevenni! Ezért kell ráirnod! Mert lehet hogy lett volna esélyed nála, ha ráirsz persze! Ha meg se próbálod akkor magadat okolhatod csak amiért nem léptél! Nehéz megtenni az első lépéseket,de ha ráérzel akkor a többi jönni fog magátol! Ne parázz! Irj csak rá :D

2017. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazad van #3-as, hagyom akkor.
2017. szept. 6. 16:56
 6/7 DollarDog ***** válasza:
Igen,így van kérdező! Hallgass a #3-ra! :D csak így tovább!
2017. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:/..

Ha egyszer igaz amit mondd.. A lányoknak szamit a kulso es tenyleg mas szinten állunk szóval felesleges.

2017. szept. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!