Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokhoz a lányokhoz irányul e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz a lányokhoz irányul e kérdésem, akik azt mondják, szimpatikusak számukra a kedves, udvarias, akár visszahúzódó, félénk fiúk: Ezt úgy értitek, hogy barátnak jók, vagy járnátok is ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Mert sajnos én sok olyat láttam, hogy ezt mondta egy lány, aztán mikor kiderült, hogy tetszik egy ilyen fiúnak, akkor jött a "kedves vagy és szimpatikus, de maradjunk csak barátok".

2017. jún. 20. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak barát is de szívesen járnék ilyen fiúval.
2017. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

A legjobb fiúbarátom pontosan ebbe a kategóriába tartozott. Sokáig szerelmes volt belém, amit én nem viszonoztam. Aztán lett egy kapcsolatom. A srác akivel együtt vagyok nem ilyen. Kedves és odafigyel rám, viszont senem félénk senem visszahúzódó. Ezek a tulajdonságok es az önbizalomhiány sok srácból papucsot csinál egy esetleges kapcsolatban. És mi lányok nem szeretjük, ha egy fiú papucs! Az életretermedt, pörgös srácokat szeretjük, akik melett nem unatkozunk. Szerintem sokan vannak hasonló véleményen.

2017. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SaJt01 ***** válasza:

Fogd meg a félelmed falloszát és tépd le!


Nincs miért aggódni. Akár látod, akár nem, nem lesz gond. Vannak lányok akik értékelik az ilyen fiúkat. Vannak lányok akik nem, vannak akik irtóznak az ilyen viselkedéstől.


Ilyen ez a pop szakma.


Nem olyannak kell lenned amilyennek szeretnének hogy legyél. Legyél Béla!(vagy akár mi is a neved) Csináld azt ami érdekel.


Ez nagyon egyszerűen működik:


A) Béla azt csinálja amit gondolja hogy a környezete elvár.


Eredmény: Béla folyamatosan olyan helyzetekben találja magát amikben nem akar részt venni.


B) Béla Béla.


Eredmény: Bélasága révén, Béla olyan emberek körébe kerül akikkel hasonló a gondolkodás módja. Béla jól érzi magát a bőrében.

2017. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SaJt01 ***** válasza:

Egy különc srác feljegyzései( [link]


Biztos tetszeni fog.

2017. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!