Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érez?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom neki van pasija és tudtommal szereti is. De elég gyanús a lány, amit tudni kell rólam hogy egy ideje már beleszerettem. Most van egy lány akivel alakul erről ő is tud, mert meséltem régebben róla. Nem hülyítem a lányt egyszerűen abban reménykedem, hogy beleszeretek és nem a lánybarátomon gondolkozok mindig. Na és tegnap beszélgettünk megkérdezte, hogy mi a helyzet a lánnyal? És mikor meséltem neki folyamatosan a szemembe nézett és csillogott a szeme, én nem is tudtam végig a szemebe nézni míg meséltem néha elnéztem máshova. Meg elmondtam amit érzek, hogy jó fej aranyos a lány meg talán szeretem is. Ő csak annyit mondott erre hogy hátha beléd szeret. 16/F

2017. szept. 6. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mindegy, hogy ő mit érez, ha a saját érzéseiddel sem vagy tisztában?
2017. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tisztába vagyok az érzéseimmel teljes mértékben a lánybarátomba teljesen beleszerettem ami odáig fajult, hogy már nagyon szenvedtem és mivel nem akartam beleronditani a kapcsolatukba meg elveszíteni se akartam úgy voltam vele, hogy legalább barátként megmaradjon és ekkor döntöttem így hogy megpróbálom elfelejteni és más lánnyal jobban lefoglalni magam.
2017. szept. 7. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Milyen marhaság az, hogy nem akartál beleronditani a kapcsolatukba? Azt hiszed, ha neked lesz valakid, akkor azt majd mindenki tiszteletben tartja, és "nem akar belerondítani a kapcsolatotokba"? Nem, pajti! Az élet nem holdfényes lányregény. A fajfenntartás meg különösképpen nem az. Kemény törvények uralkodnak, mert ha emlékszel az evolúcióról tanultakra, csak a legjobbak génjei jutnak tovább. Ha jobb vagy, mint a csaj pasija, akkor el kell venned tőle. Mindannyiótok érdeke ezt diktálja. A tiéd azért, mert megkapod a hőn áhított csajt. A lányét ezért, mert egy jobb, szerethetőbb, életrevalóbb férfit kap maga mellé, a hoppon maradt fickóét pedig azért, mert a kudarca árán tudja megtanulni, hogy min kell változtatnia ahhoz, hogy meg tudjon tartani egy partnert. Ez az élet rendje!

Még az 55 éves feleségemnél is hetente bepróbálkoznak. Fiatal kanok is!

2017. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!