Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer már elutasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már elutasított régebben, viszont azóta eltelt 4 hónap és azt mondta hogy többet érez nálam mint barátság, és hogy járunk -e, akkor szerintetek járjak vele? Én azt már nem érzem íránta mint régen, de ti mit csinálnátok a helyemben? F/15

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még egy kicsit is tetszik, akkor végülis igen, de a legjobb az az lenne, ha elmennétek néhány randira, aztán eldöntenéd.


Gondolj bele! Külsőre tetszik neked a lány, a személyiségével sincsenek gondok, és ha elhívod randira, akkor igent fog mondani. Kár lenne kihagyni egy ipyen alkalmat. Gondolj arra, hogy simán randizni mennél egy lánnyal, akinek te tetszel, szóval a kérdés csak az, hogy neked is tetszik-e ő.


Ez lehet, hogy ilyen furán hangzik, nyilván figyelembe kell venni a lány érzelmeit, érzéseit, stb :)

2017. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen értem, de nem tudom, nagyon nehéz mert akkor nagyon nagy szarba hagyott, és undorító dolgokat csinált... és ezeket csak úgy nehéz lenne megbocsájtani
2017. febr. 8. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom... Velem is volt már hasonló :/

Privátban (vagy ide) leírod, hogy miket csinált, kérlek? :)

2017. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondj neki nemet. Hosszabb ideig nem működne úgysem. Volt egy srác, aki tetszett, de én neki akkor már nem és megpróbáltuk de nem működött. Akkor inkább hagyd szerintem. Főleg ha szar dolgokat csinált korábban.
2017. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :D de szerintem adok neki 1 esélyt
2017. febr. 9. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azota, kérdező és pároddal?
2022. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!