Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az ha 14 évesen nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha 14 évesen nincs szükségem "pasira"? Őszinte válaszokat várok!

Figyelt kérdés

3 fiúnak tetszem,és az egyik öszejött volna velem,de én visszautasítottam.Igen,a barátaim nagy részének van.Nem is ez a problémám csk mostanába furcsán nem érdekelnek.Inkább szeretnék a tanulásra fordítani időt,mivel 8.-ba megyek és jönnek a vizsgák.De ha így visszagondolok nem is voltam eddig szerelmes és úgy igazából nem is tetszett senki.Tudom ,hogy sok ilyen jellegű kérdés van de egyik se passzol teljesen az enyémhez.

Előre is kösz a válaszokat.


2017. szept. 8. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hali. egyáltalán nem gond! Hisz még ráérsz és nem jó ha fiúkra pazarlod az idődet. Ezek az évek nem fognak vissza jönni. Hiába álmodozol róla "Hogy de jó lett volna ha tanultam volna"
2017. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt.
2017. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, én még 18 évesen is így voltam vele, utána ismertem meg az akkori páromat :) attól még hogy mindenhol azt nyomják le a torkodon hogy fontos ennyi idősen kapcsolatban lenni még nem kell behódolni ennek. Csak akkor menj bele ha készen állsz rá.
2017. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. szept. 8. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a húgom is így van. Szerintem semmi baj nincs ezzel.
2017. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó neked hogy ez a legnagyobb problémád🙄
2017. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy baj van ezzel?

Amit nem akar az ember azt úgyse teszi meg.

2017. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a fele 14 lányok így gondolkoznának a vilag is egy jobb hely lenne...


Viccet félretéve egyáltalán nem baj, sőt én is így vagyok vele és egyidős is vagyok veled:D.

2017. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!