Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim es Uraim! Tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim es Uraim! Tapasztalataitokra es tanácsotokra lenne szükségem! Az ilyen tipusú lány megcsalna valaha is? Ez tényleg őszinte es tiszta szerelem?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja vagyunk egymással, kicsit tobb mint 200 km választ el minket es csak hétvégente találkozunk.


Én egy nagyon érzelmes, romantikus pasi vagyok es ő is ugyan Ilyen nő! Iker lelkek lehetünk! Merőben a múltunk is nagyon durván hasonlít, a célok is ugyan azok meg a szokások, gondolkodás.

Túl egyformák vagyunk es mind q 2nek azaz elve, hogy hasonló hasonlót vonz.

Olyan dolgokat elmondott mint meg senkinek

Első találkozáskot rengeteget meséltünk egymásnak, egymásról.

Furcsáltuk, hogy ennyire megnyíltunk egymásnak ilyen hamar, pedig vissza húzódik es óvatosak vagyunk. Na es első találkozáskor össze is jöttünk! :)

Ha mar cheten írtam neki hogy van egy kis bajom, vagy ideges voltam sírt perceket mert annyira aggódott.

Mikro egyik talinkon is előtte valo nap irtam hogy gondom van sírt mert feltett.

Jó formán rengetegszer ki mondjuk amire a másik gondol annyira ismerjük egymást es ez csodálatos hogy ennyire passzolunk.


De most jön egy ki rossz, hogy a távolság miatt félek a megcsalástól..


Sokszor át beszéltük, és mindig azt mondja elöbb halna meg mint hogy megtegye vagy előbb sírva ordítozna velem hogy "te hülye idióta"


Nem olyan reg írtam neki cheten hogy nem bírom annyira félek...


Az ő valsza az volt hogy nincs semmi baj soha nem csalnálak meg nélküled meg akarok halni..

(Ez lehet egoistasag de azt is mondta, hogy "rajtad kívül senki nem érdemli meg hogy szeressen es nekem nem kell más, csak te" )

Akkor mind 2nek csak felszínes haveri kapcsolatai vannak, de mar azokra is féltékenyek vagyunk, ez tudom nem jo de ez van...

Akkor meg van lepődve, hogy nekem olyan dolgokat megenged amit senkinek eddig, de ezzel en is így vagyok. Mind 2en szüzek vagyunk!

Imád! Ha valaki hisz az asztrológiába Ez én szerintem igaz es tiszta szerelem!

(Azt is mondta hogy az emberek se nagyon érdeklik, csak én) Kell attól félnem, hogy ha felbukkan egy haver összejönnek, mert hogy ilyen visszahúzódó vagy megcsalna vele?


Én férfi rák vagyok ő nő skorpió


2016. ápr. 2. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg igaz tiszta szerelem lehet.

Ez a lány szerintem soha nem csalna meg téged ebben biztos lehetsz.

A te story-d hasonlít az enyémre.:-)

2016. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Biztos, hogy nem te vagy a nő?

Sztem csekkold újra a tangádban...


Sajnos ntom átérezni a helyzeted, valszeg az alacsony érzelmi intelligenciám miatt. Vagy ilyen minden vízöntő...

2016. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Mint ikrek nő szerintem annyira giccsesen gusztustalanul nyálas ez a kérdés, hogy én már csak ezért is megcsalnálak.


Viccen kívül, ha semmivel nem utal arra, hogy hűtlen lenne, a végén nem kizárt, hogy azért hagy el, mert baxtatod ezzel, hogy de ugye nem ugye nem ugye nem?


Egy hűséges ember számára ez sértő és irritáló, akkor is ha nem mondja ki.


De ha engem kérdezel túlmisztifikálod a kapcsolatot, mivel max 20 évesek lehettek, ha annyira lelki társak lennétek, fel sem kéne merüljön benned, hogy elhagy...

2016. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az egész eléggé eltúlzottnak tűnik. Sír ha rossz kedved van?!

Persze lehet ilyen. Viszont nem kéne állandóan nyaggatnod ezzel, mert a vége tényleg az lesz, hogy berág, és csakazért is félremegy.

Miért nem tudsz benne megbízni? Ok, nem azt mondom hogy teljesen dugd a fejed a homokba, de kicsit higgadj le te is. Nincs kizárva hogy tényleg szeret, bár mondom nekem ez már erős túlzás. De nem vagyunk egyformák, hallottam már ilyet hogy valaki ennyire nagyon szeresse, érezze a másikat és ezt túl is dramatizálja.

N

2016. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne félj, biztos, hogy nem csal meg!

Arra vigyazz viszont, hogy nehogy tönketedd a kapcsoladat ezzel a feltekenykedessel!!! Es bízz a parodban!

Ha ő azt mondja, ne felj, nincs baj, de te tovabbra is aggodsz, akkor az neki is rosszul eshet, hogy nem bizol benne!

Csak ovatosan kezeld, mert törekeny! :)

2016. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat lányok a kérdésért, de nektek kicsit sem taszító ez a fajta nőiesség, görcsösség, érzelgősség egy "hímneműtől"?

Csak én vagyok ilyen őskövület?

2016. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé taszító ez a nyálzás :D Szerencsére én is megtaláltam a lelki társamat, bár mi nem fakadunk sírva egymás problémáján, hanem támaszt nyújtunk :D Ez hatékonyabb.
2016. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a hím neműeknek is vannak érzései és az nagy pozitívum ha kimondják/kimutatják. egyáltalán nem taszító
2016. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok nőnek sajna ez taszító, de hát sajna ilyen a társadalom, hogy a nők többségének a beképzelt, bunkó parasztok kellenek. elnézést nem általánosítható ez de ezt látni sajna.
2016. ápr. 7. 12:14
 10/10 anonim válasza:
Igaza van a kerdezonek a legtobb no tenyleg ijen koztuk en is! Nekem sem felelt meg az a fiu aki barmit megtett vna ertem es megbecsult,nekem az kellett aki kutyaba se nezett, szart a fejemre megvis csalt jo parszor amit en meg meg is bocsatottam naiv kis buta voltam...tehat holgyeim lehet hogy picit tul erzekenyek es feltekeny a kerdezo de az ijeneket kell igazan megfogni nem a neveletlen bunko parasztokat! Kedves kerdezo ne aggodj nem fog megcsalni, ne vidd tulzasba a feltekenykedest mert az megoli ezt a nagyon szep es tokeletes kapcsolatodat. Orulj neki hogy ratalaltal es minden eroddel azon legy hogy meg jobb legyen a kapcsolatod! :)
2016. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!