Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek igazi "nagymester"...

Léteznek igazi "nagymester" nőcsábászok? Őszínte és hiteles válaszokra lenne szükségem. (többi lent. )

Figyelt kérdés

Na mit is értek ezalatt. Mondom a szinteket amiket olvastam. Tegyük fel hogy 18 éves vagy. (A szüzeket veszteseknek tekintjük most)


1-5 csaj (kezdő)

5-10 csaj (haladó)

10-20 csaj (tapasztalt)

20-50 csaj (mester)

50- csaj (nagymester)


2014. márc. 20. 21:48
 1/8 Fernando_09 ***** válasza:

Kár, hogy nem értem, mire akarsz kilyukadni.


De igen létezik nem egy ember akinek több mint 50 csaja volt.

2014. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 évesen már elértem a mester-szint közepét... vagyis... én ezt nem mondanám mester-szintnek. Tűrhetően kell kinézni, kell egy csaj jóbarát, aki segít ruhákat venni, intelligensnek kell lenni, humorosnak, és sokat kell flörtölni. Igazából itthon túl könnyű felszedni a kis ribizliket, annyira sok a selejtes, buta, felszínes lány... aztán 4 éve lejjebb adtam a helyzetből, azóta összesen volt 3 barátnőm, hűséges voltam az összeshez :)
2014. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26 évesen 10-20 közötti a szám és nő vagyok...de mesternek érzem magam!
2014. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon el vagy tévedve.

A csajozásnál nem a mennyiségtől leszel Mester...hanem a kihívás minőségétől. Van egy gyerekkori haverom, aki szinte Bárkit levesz a lábáról.... magas,jó kiállású, a lányok szerint nagyon férfias arcú kölök nem kevés színészi tehetséggel megáldva. Ha kell hős szerelmes típus, ha kell bunkó mint a gumibot.

Sokszor hecceltük már avval, hogy kinéztünk egy csajt egy szórakozóhelyen van egy újságban és fogadtunk vele, hogy fel tudja-e szedni....és ami a lényeg....hogy 70-80% hatásfokkal üzemel a kölök.

Persze senkit sem akar megtartani 1-2 alkalomnál tovább, mert a vérében.... de ő tényleg NAGYMESTER.

Nem árulok el titkot azzal, hogy nem dolgozik, ebből él!!!

2014. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
18 évesen 50 csaj? Az inkább szegénységi bizonyítvány, a párkapcsolatra való alkalmatlanság jele.
2014. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és fogalmazzunk úgy, hogy a nagymesterek mentora vagyok
2014. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5 csaj 18 évesen még kezdőnek számít? Magasak a mércék nagyon, bár lehet, hogy csak a vesztesek szemszögéből tűnik annak.

Abban azért biztos vagyok így is, hogy a számok önmagukban semmit nem jelentenek, ha nincs ott mellettük minőségi tényező. Én pl. igazi bombázóval sosem tudtam összejönni 32 év alatt, de volt sok trampli, akinek beakaszthattam volna, ha akarok. Na most ha A megdönt egy fullos csajt egy havi kökemény udvarlással, míg B megdönt 100 kiéhezett bányarémet ugyanazen idő alatt, én még mindig A-t fogom nagyobb mesternek tekinteni.


De ha tévednék, bocs a kontárkodásért.

2014. ápr. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolso..lyuk Lyuk csak a keret mas;-) relativ ki a bombazo..es azokat is fel lehet szedni ok is emberek(nok) csak hat ugye ha nem merik megszolitani ugy eleg nehez..mert ugye felnek a ferfiak aaa ennel ugy sincs eselyem..mikor en jartam szorakozni..rengeteg elutasitast kaptam..de egyik fulemen be a masikon ki mentem tovabb es probalkoztam..minden 2 vagy 3heten osszejott egy szemrevalo csinos csaj..menni kell tovabb..nem szabad hogy megtorje az onbizalmadat az elutasitas...normalis legyel es komunikativ kicsit..nem is kell nagyon..es nem szabad felni azert mert o csinosabb az atlagnal..o is vagyodik a ffi kozelsrgere kozeledesere meg minden masra mint egy atlag ember vagy akar egy trampli..osszejon az ha kitarto a ffi..csak hat ott rontjak el a sok elutasitas megtori az onbizalmukat es magukba fordulnak kisebbsegi erzes alakul ki a csinos jo nokkel szemben..menni kell emberek es ossze fog jonni.
2014. dec. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!