Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen már Pesten olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen már Pesten olyan pasit találni aki normális és jó külsővel is rendelkezik?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni hogy nincs ilyen:) lányok, mik a tapasztalatok? :)
2017. szept. 9. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Az egyetlen normális fiú a barátom aki szentendrei, ott már akad pár ilyen :)
2017. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Felköltözzek Pestre, hogy legalább 1 kivétel legyen? :) (bár az, hogy tetszenék-e nem tudom megmondani :D) Amúgy szerintem butaság amit írsz, bár barátaimat, haverjaimat ismerve tényleg csak néhány olyat tudok mondani, aki ne azt mondaná egy jó csajra, hogy hú de meg ***nám, tehát a testiségnél több számít neki. De ettől függetlenül van ilyen, és mivel Pest hatalmas, sok ilyen van ott, csak eddig ilyennel nem ismerkedtél. Mondanám, hogy egyetemisták között biztos találsz ilyet, de nem mindom :D Jómagam is voltam egyetemista, és körülöttem a többség pont olyan volt, amit te kizáróoknak tartasz. De hidd el nem zárja ki a kettő egymást.

Ja és bocs nem vagyok lány :) De férfiként azért ismerem a társaimat. Férfi-férfi között hamar kiderül az ilyen. Tehát ne add fel :) Ott van a kincs valahol elásva, nagy meló előásni, de ez nem a "kincs ami nincs". Na hajrá, találd meg! :)


Nem pesti 21F

2017. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen normális fiú a barátom aki szentendrei, ott már akad pár ilyen"


???? xD ... hát ez nagyon röhejes volt... Ő a kivételes egyed ezen az árva Földön... pff..


Kérdező csajszi! Azt látom sok csajnál, hogy egyáltalán nem néznek magukba, de azért elégedetlenkednek. Egyébként meg vannak ilyen pasik, de miért gondolod, hogy más lányoknak nem kellettek már ilyen fiúk... Általában a normális fiúkat leszrják a lányok az elején. Aztán 2-3 év alatt szétedzik magukat ezek srácok ha igazán bántja őket a viselkedésetek. Utána meg már kellenének nektek, csak akkor már ti nem kelletek nekik :)

2017. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
* ezek A srácok
2017. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 nagyjából jól látja a helyzetet. Te NEM normális pasit keresel, mert akkor már találtál volna.
2017. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!