Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális önbizalommal rendelke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális önbizalommal rendelkező lanyok "felszednek" egy önbizalomhiányos fiút vagy olyan fiú kell nekik aki még nála is több önbizalommal rendelkezik?

Figyelt kérdés

A nála is több önbizalmat nem az egoizmusra értem.


17/f


2016. jan. 13. 22:34
 1/4 NeymarjrLau ***** válasza:
Szerintem cukik az olyan fiúk, akik nem rendelkeznek elég önbizalommal, persze van amikir már sok és zavaró de lehet rajta változtatni.
2016. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%
Szerintem ez lánytól függ. Van akinek ez tetszik, van akinek a magabiztos fenegyerekek akik átbasszák ( és meg ) őket aztán ott hagyják. Az biztos, hogy ha olyat találsz, akit ez nem zavar hogy önbizalom hiányos vagy, azzal komolyabb kapcsolatos lesz mintha kavarnál csak. De ha csak csajozni és kavarni akarsz, akkor oda kell a magabiztosság, viszont ha egy komoly párkapcsolatra vágysz, megtalálod az igazit, akármilyen is vagy. ( egy nálad 2 évvel fiatalabb válasza :D )
2016. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyen téren én is félek de ha már öszejott más xD
2016. jan. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 1magabiztos lány csak fogadásból fog járni veled és ugy kikészit és megaláz hogy szégyenedben elásnád magad
2016. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!