Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Soha nem volt senkim. Általában csak olyanok közelednek felém akik nekem egyeltalán nem szimpatikusak. Általában mindig van valaki, aki tetszik, és általában nem szokott összejönni a dolog. Lehet, hogy ez egy negatív tulajdonság, de ha bejön nekem valaki és azt hallom, hogy keress mást az tényleg nagyon nehezen megy. Néha rámjön, hogy el vagyok keseredve, szar látni , hogy a velem egyidősek nagyban pasiznak, randiznak, stb ..
2017. szept. 10. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20 év múlva térj vissza erre a kérdésre. 17 évesen soha nem volt senkid? Majd lesz.
2017. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is azzal nyugtatgatom magam, hogy még nem vagyok lekésve semmiről. De olyan tényleg sz@r erzés mikor senkivel se jön össze..
2017. szept. 10. 09:20
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom...
2017. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Istenem....
2017. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a "segítőkész" kommenteket.
2017. szept. 10. 09:25
 6/16 anonim válasza:
53%
Na, bocsi, kicsit elvetettem a súlykot. Szóval csak azt akartam mondani, hogy szerintem csak menj be bármelyik szórakozóhelyre, válassz ki egy kedves szinpatikus srácot, aki bejön neked, menj oda hozzá, fogd meg gyengéden a kezét, majd dugd bele a bugyidba, hogy addig ujjazzon, míg nedves nem leszel. Egyébként ez a felnőtt párkapcsolatok kategória!
2017. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet válaszolni normálisat? 17 éves kislány vagy és kanos.

Most mondjam azt, hogy hamarosan lesz valaki, aki szívesen beteszi majd a kis puncikádba és olyan menőn fog a pasi (fiúka) kinézni, hogy látatlanba is elhiszed, hogy 30 centis farka van?

A válasz igen, hamarosan lesz ilyen élményben részed.

2017. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem vagyok kanos. Nem dugni akarok. Tényleg
2017. szept. 10. 09:36
 9/16 anonim válasza:
#9 mostmár elèg lesz, már moderálták a kérdést. ;)
2017. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor mi? Menőznél a barátnőid előtt, hogy "a pasimmal így, a pasimmal úgy..."? Mennének a képek fészre? Vagy próbálgatni akarod szárnyaidat, szórakozni, tapasztalni?

Mindegyikre lesz lehetőséged bőven.

2017. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!