Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan szerencsétlen ember mint én?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Még senkivel nem éltem együtt,senki nem jegyzett el,gyerekem sincs.
2016. jún. 22. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, még olyan szerencsétlen is van, aki nem jut hozzá tiszta vízhez.
2016. jún. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Neked is szép jó reggelt! :)


Süt a nap, csivitelnek a madarak, tökéletesen szép idő van.


De te miért vagy ilyen búvalb...szott? A saját életedért te vagy a felelős. Mindenki a saját sorsának a kovácsa.


Elgondolkodtál már azon, hogy pl. magadat miért alázod meg ilyen kifejezéssel, mint "szerencsétlen" és miért nem vagy párkapcsolatban?

Miben vagy te a hibás?


Te vajon mindent megteszel azért, hogy legyen párkapcsolatod?

2016. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
30 évesen én még nem akarok gyereket az tuti, próbálj karriert befutni, jólétbe élni, edzeni, kipróbálni új dolgokat, általába akkor gondol (saját tapasztalat) az ember arra hogy miért nincs senkije ha annyira szar az élete, és egy kapcsolattól várja a "csodát", én például fiatal egyetemista vagyok, nincs barátnőm pedig simán összeis költözhetnék egyel mer egyedül élek mégis boldog vagyok ugyh full egyedül vagyok, mert a saját életem ad annyi ingert nekem, kockulok sokat főleg meg sport, suli stb, próbáld a saját életed jobbá tenni, az első lépés a pénz, munka.
2016. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34 évesen ez a helyzet nálam is. Talán ezt szánta nekünk a sors.
2016. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nehezen hiszem el, hogy a mai világban ha a nő kicsit is jól néz ki, és értelmesen meg tud nyilvánulni, akkor legalább udvarlói ne lettek volna. Én sok lánnyal próbáltam ismerkedni, de a zömük kapásból elzárkózott minden elől, hát így elég nehéz bármihez is kezdeni, utána meg majd 30 fölött idejönnek nyafogni, hogy milyen szerencsétlenek. Mindegy, az ő életük, engem ez hidegen hagy, senkinek sem kötelező velem ismerkednie, és ha nem kellek valakinek, akkor tovább lépek, ő meg azt csinálhat, amit akar.
2016. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a jellemzökkel egyedül vagy a világban. Legalább ez a tudat lelkesitsen!
2016. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!