Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? Zárjam le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Zárjam le ezt az egész kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nyáron egy külföldi fiúval egy fesztiválon, beszélgettünk,majd rá pár napra csókolóztunk,utána ő hazament de minden nap írt,habár mindketten kijelentettük hogy ebből semmi komoly nem lehet,ő sem és én sem akarunk járni a másikkal.Majd én ott nyaraltam,ahol lakik,többször is találkoztunk az alatt,kicsit jobban összmelegedtünk(nem volt szex),majd megegyeztünk hogy ha úgy alakul még összefutunk valamikor.Mai napig minden nap ír,nem tudom miért,nem akar kapcsolatot,még is nagyon közel engedett magához,nem úgy mint a többi lányt,mégsem vesszük komolyan egymást.

2017. szept. 10. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez tobbet jelent, mint kavaras, akkor zard le, mert amint megerzi, hogy ragaszkodni kezdtel hozza, el fog hidegulni toled. nem akar kapcsolatot, csak "osszefutni" (szexelni) veled...
2017. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja es azert ir mindig, hogy ezt elerje
2017. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Más vélemény?
2017. szept. 10. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a többiek igazat mondtak.



DUN DUN DUUN!

2017. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!