Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Változztassunk ha tudunk vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változztassunk ha tudunk vagy hagyjuk az egész kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátom 23 , Én 18 éves vagyok.

Gyakorlaton ismerkedtünk meg .Első látásra szerelmes lettem , ő vallásos és pár randi után zugott belém. 1 éve vagyunk együtt.

5-6 hónapig minden tökéletes volt. Nagyon láttam , hogy szeret.

Mikor hirtelen megváltozott..

Az elején minimálisan, egézségesen féltékeny voltam , ő is. De semmi konfliktus helyzet nem adódott ezekből.

Pár hónapja viszont úgy érzem 'rajongok'érte, tulzottan szerelmes lettem, az elejen is nagyon szerettem de most valami mas ...

A féltékenységem határtalan az utobbi hónapokban és észre vettem rajta hogy borzasztóan kikészitem..

Ha náluk vagyunk és 1 percre is eltünik én már akkor is azon idegeskedem hogy hol van stb..

Ha rá néz egy lányra , aki mondjuk a nővére barátnője vagy köszön egy haverjának akkor már rögtön kiabálok vele.

Ez mind azon dolgokbol fakadhat , hogy a szüleimmel nagyon rossz a kapcsolatom, testvéreimmel is , barátaim 'eltávoldotak'..És csak a barátomra koncentrálok már..

Semmi magán élet, a tanuláson kivűl.

Mostanába rengetek a vita..

Ha ő facebookon nem ír vissza a ' mosolygos' fejemre , kiborulok.

Nagyon szeretem , ha lehet szeretnék ezen változtatni , de nem tudom , h ő vajon miért változott meg és miért lett teljesen más mint az elején , talán ezek miatt ..

A kapcsolatunk szinte eleje óta, mikor épp rám jön az 5 perc, napi szinte felhozom , hogy oké akkor legyen vége..

Az elején szomoru volt, de bevallása szerint annyiszor mondtam hogy már nem birja..

Nem tudom , hogy bennem van a hiba vagy neki változtak az érzései.


2015. szept. 22. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen valtozhattak az erzesei, viszont azt csak magadnak koszonheted.


A hiszti es feltekenykedes, amit muvelsz, meg a legturelmesebb emberbol is kioli az erzeseket.. Talan arra szamitottal, hogy orokre elturi ezt neked barki?


Nagyon meg kell huznod magad es azonnal abbahagyni ezt a pszichopata viselkedest, talan meg nem keso.. Kezeltesd magad, es tarts alapos onvizsgalatot, mert elviselhetetlen harpia modjara viselkedsz, senkitol nem varhato el, hogy hosszutavon melletted szenvedjen!

2015. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lenne esze, otthagyna! De nincs, így marad bénázás. Egymástól veszitek el az életet!
2015. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

100%-ban egyet értek az első válaszolóval!

Gondolkozz már...persze hogy meg változhattak az érzései hogy ha nem hagyod élni! Persze szereted meg érthető hogy félsz attól hogy el veszíted, de te vagy az egyetlen aki erről tehet és tehet ellene is.

2015. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!