Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kellene az egész "kapcsolatot" a fenébe?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk csak együtt a pasimmal, de nem vagyok teljesen boldog és felszabadult vele. Nem lógunk egymás nyakán egyáltalán, a hétközbeni kommunikációnk kimerül egy hosszabb esti, lefekvés elõtti beszélgetésben.(Hétvégén 2szer.) Mivel õ nem Magyaro-n él, jobban érzem a hiányát, jobban igénylem, hogy meglegyen a napi beszélgetés. Azt már az elején elfogadtam, hogy õ nem az a típus, aki állandóan üzenetekkel bombáz, és ezzel nincs is baj. De minden nap éjfél körül hív csak, mivel 10-ig dolgozik és gyakran olyan fáradt, hogy elalszik közben. (Ott egy órával kevesebb van.) Én mindig megvárom, egyszer nem mondtam még, hogy ma ne hívjon, az éjszaka közepén is szívesen beszélek vele annyira szeretem. Mondtam neki, hogy ezt így nem sokáig tudjuk mûködtetni, mire furcsán nézett, kicsit értetlenül. Arra gondoltam, hogy elõbb-utóbb jó lenne együttélni, de mostanában egyáltalán nem hozza fel ezt a témát, nem tervezgetünk, csak úgy vagyunk. Mintha kifogásokat keresne, azzal jön, hogy mi lesz az itthoni munkámmal, mi van, ha nem lesz kint állásom, vagy "lezárják a határt".:-) De azt nem mondja, hogy együtt majd mindent megoldunk, csak gyere. Tudja, hogy éltem már külföldön sok évet. Következõ hónapban megyek hozzá, de ezt is én rendeztem megint teljes egészében, ahogy elõtte is. (Õ munka miatt tényleg nem tud jönni, ezért megyek én mindig, nekem jobban belefér pár nap.)

Szerintetek?


2017. márc. 27. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egyoldalunak tunik. Neki pedig ez igy nagyon kenyelmes. Szereted, de gondold vegig meddig birod meg egyedul beletenni az energiat a kapcsolatban. Ha nem leptek elore csak rosszabb lesz szerintem.
2017. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Par honap erdembeli kontakt, kapcsolat nelkul heti parszori beszelgetes alapjan mit mondjon neked? Alig ismeritek egymast meg, nemhogy egyutteles... Es ezt mondom ugy, hogy cirka 2 eve szinten masik orszagban elo parral vagyok "megaldva", de ugy kb. most jott el az az idoszak, hogy elkezdunk egyaltalan azon gondolkodni, hogy "na, osszekoltozes". Ha ezt par honap ilyen minosegu kapcsolat meg nehany telefonbeszelegetes utan veti fel, valoszinuleg kirohogom ijedtemben.
2017. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Õ nagyjából nem tesz semmit azért, hogy ez a kapcsolat mûködjön normálisan.

Mikor kint voltam nála, õ találta ki, hogy éljünk együtt, alig akart hazaengedni, gépet is lekéstem majdnem.

Amúgy nem vagyunk már huszonévesek, hogy távkapcsolatban lehúzzunk pár évet, annyi idõsen még oké.

2017. márc. 27. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ááááá, ez mégis mitől kapcsolat?
2017. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek nevezzük?
2017. márc. 27. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Elméssz hozzà és megbeszélitek a dolgokat !Sztem ő ugy szeretné ha te költözz hozzà csak valamiért nem mondja lehet hogy azt vàrja hogy te lêpj !Csak màr nem igazàn hisz a kapcsolatotokban!
2017. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy kedves csaj neki, aki messziről is odautazik egy kis hetyegésért, néha beszél szamárságokat, jövőről, közös életről - de neki az nagyon nem hiányzik.

Meg, hogy a GYK-n szokásos rosszindulati is itt legyen, honnan tudod te, hogy még hány ilyen "kapcsolata" van?

2017. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Hát vhogy így.:-)


De nem én találtam ki az egész összeköltözõsdit, ezt határozottan állítom.

2017. márc. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!