Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakitas utan mit csinaltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitas utan mit csinaltok az egymastol kapott ajandekokkal, cuccokkal?

Figyelt kérdés

Nemreg szakitottam a baratommal, es habár en voltam az aki szakitott ugy gondoltam h megtartom a tole kapott dolgokat, hisz 2 ev alatt eleg sok minden felgyulemlett. De a napokban felkeresett vmi hulye indokkal es csunyan osszevesztunk, mintha nem volna mar amugyis mindegy... A lenyeg h azok utan amiket a fejemhez vagott ennek soran, igy nem akarok megtartani semmit nagyon, pedig van egy kis dobozom tele szep emlekekkel, aprosagokkal... Mihez kezdjek veluk? Egyszeruen dobjam ki?! Az olyan fura lenne, attol h vege ezek meg emlekek de szerintem o se tart meg semmit, vagy ki tudja.

Tippek? Ti miket csinaltatok ezekkel a holmikkal? :)



2017. szept. 10. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Vannak koztuk plussok, sot kezzel keszitett levelek, ajandekok is :/
2017. szept. 10. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hasznos tartsd meg s ha nem akkor eldobhatod. Voltak ismerőseim kik töröltek minden képet,kidobtak mindent. Voltak akik nem,nem csak a blúzokat de a képeket is megtartották,lekerültek a falról,de nem dobták ki őket. Ahogyan jónak látod.
2017. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyetted nem dönthetek, de annyit azért tanácsolnék, hogy ne legyen befolyásoló tényező, hogy ő mit csinál a cuccaival! Te attól még megőrizheted a szép emlékeket, hogy ő inkább szabadulni akar tőlük, és ez fordítva is igaz. A te életed, a te döntésed, nem az övé.
2017. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem azert dobnam ki vagy tartanam meg mert o is azt teszi :)

Csak sajnalnam kidobni vagy tonkretenni a szemelyes kezzel keszitett targyakat. De ha meg belegondolok mikor vennem ezeket elo ujra? Mi hasznom szarmazna belole?

Foleg ha majd kesobb masik kapcsolatom lesz. Nehez dontes, de igaz, az en eletem azer koszi

2017. szept. 10. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindent viszaadtam neki, ő viszont két éve sem hozta haza a bringámat, sem a plüss medvémet, ami szakításkor ott maradt, holott születésem után kaptam.


Persze beszélni nem lehet vele, ha ráírok jobb híján csak nem válaszol, és azt sem mondja meg, mikor mehetnék értük.


Már keresztet vetettem rájuk, de apámmal sem hajlandó beszélni, hogy akkor ő elhozza... szánalmas farok.

2017. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!