Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a facebook miatt kezdenek egymástól az emberek eltávolodni?

Figyelt kérdés

Nem lehet normális kapcsolatokat kialakítani, úgy értem h pl valaki szimpatizál veled, bejelöl ismerősnek, de ha elhívod, mondjuk együtt bevásárolni, vagy moziba, már nem jön el. Sőt, ha nagyon erőlteted le is tilt.


És nem értem miért. Én vagyok ennyire undorító alak, vagy az emberekkel van valami?


2016. dec. 1. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

En is megfigyeltem mar hasonlokat...de nem hiszem hogy csak a facebook volna a hibas

Maguk az emberek is egyre lustabbak ugy altalanossagban...lassacsakan oda jutunk hogy kenyeret is online rendelnek (tisztelet a kivetelnek)

2016. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol meg hogy valaki bejelol ismerosnek meg nem jelenti azt hogy idot akar veled tolteni, te valamit teljesen felreertettel az elettel kapcsolatban.


Ismerkedj es elj a valo vilagban, hagy a facebook-ot a faxba.

2016. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Totál igazad van, és jól látod a dolgokat.
2016. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem,nem csak te :/

17F

2016. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az,hogy ismerősnek jelöl még nem jelenti azt,hogy feltétlen szimpatizál veled és veled akar lógni.

Az igazi barátságok legtöbbször nem Facebook-on jönnek létre(kivétel van persze),a Facebook inkább csak a kapcsolattartást könnyíti meg,nem arra való,hogy ott éld a szociális életed.

2016. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!