Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem érzik magukat tökélet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem érzik magukat tökéletes lányoknak. Merre szoktatok lenni?

Figyelt kérdés

18/F vagyok es nem egy tökéletes lányt akarok magamnak. Egy pszichológiai tényező számomra nagyon fontos:macskás legyen ne kutyás(mert ez sok mindent jelent ami kell nekem).

Lehet bőr hibája, félénk, vagy akár betegsége, csak az a lényeg hogy ne legyen olyan lány aki egy bombázó és ezerrel mindig bulizik hanem szeresse is néha a magányt, a nyugalmat. Inkább ne bombázó hanem aranyos legyen ( ha nem bombázó de nem kövér lány az nekem az aranyos). Szóval tini lányok . Merre szoktatok lenni? Többet? Otthon? Ha otthon hogy lehetne rátok találni? Facebookon? Vagy városban hol? Ruha boltok ajándék boltok?


2017. szept. 10. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Aki meg kifejezetten rusnya, az nekem írjon!
2017. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetnél 10-15 évvel idősebb, akkor eltöprengenék a dolgon. Persze a kérdés elég komolytalannak hangzik, de azért jó belegondolni, hogy nem egy kutyás barommal hozna össze a sors. :D
2017. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azthiszem én elég hasonló vagyok... De elég ijesztő,hogy ilyen lányt keresel :D
2017. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébbként szerintem ilyen lányok bárhol lehetnek. Nem csoportosulnak az ajándék boltok előtt :D
2017. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na erre modják hogy túl jó vagyok neked😂
2017. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy csúnya, macskás lány vagyok. De nálad ez valami fétis?
2017. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Öm lehet én vagyok hülye de nem értem. Miért kell neked feltétlen ilyen lány? Ha valaki kutyás és jól néz ki ugyanúgy szeretheti a magányt meg ilyenek. Szóval nem egészen értelek. Kérlek magyarázd már el. Amugy maga módján mindenki szép akár hiszitek akár nem.:)

L

2017. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat biztos van még mit fejlődnöm. De pszichologus akarok lenni. És a kutyásoknál és a macskásoknal van egy pár különbség ami nekem fontos. Néz után ha kíváncsi vagy rá micsoda. Meg olyan lányt szeretnék aki biztos hogy nem csal meg és egy nagyon nagyon szép lány biztos hogy ... Lesz valami gond vele. Ha eleinte nem is én nem érzem magamat olyan jó kepu pasinak akivel egy nagyon dögös lány élete végéig akarna lenni legalább is ebben a korban. És még más is van de nem perverz vagy fétis ez.
2017. szept. 12. 02:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szetintem egy csúnya lány is félreléphet egy másik csúnya fiúval 😂
2017. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!