Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincsenek nagy igényeim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek nagy igényeim, mégsem találok olyan lányt, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, miért? Miért nem elég a lányoknak egy egyszerű, kedves fiú, miéert fontos ennyire, hogy tökéletes legyen külsőre a srác, ha nekem az átlagos lányok is bejönnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Senki sem tökéletes :) És nem minden a külső sem. hiába 10/10 egy srác külsőre lehet a belsője 10/1 a külsejéhez képest.
2013. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Miért, miért, Istenem miért van ennyi miért ebben a kérdésben?!
2013. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincsenek igényeim, de így sem találok magamnak barátnőt, mert alacsony, dagadt és ocsmány vagyok.
2013. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
#3, te azért nem találsz párt, mert 78%-os vagy, meg azért, mert tegnap 77 voltál, mindkettő szerencsétlen szám.
2013. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Eddig hány lánnyal ismerkedtél meg?
2013. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Am ez egy jó kérdés!
2013. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Nézz körül egy kicsit ezen az oldalon Kérdező! Számtalan a tiédhez hasonló kérdés jött már férfiaktól, hogy miért nem kellenek egy lánynak sem? És mindegyik a rossz külsőt vélte oknak. Statisztikát nem készítettem még, de a környezetemben sok nem átlagos kinézetű srácot láttam már szép barátnővel sétálni, és ahogy a mondás is tartja "ha csak egy fokkal szebb vagy az ördögnél..." A lényeg, hogy nem itt kell sírni. Hát kihúz, mosoly és nyomás csajozni, sok magányos lány csak rád vár.
2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ez az ördögös duma akkor terjedt el, mikor még:

1. A fiatalabb korosztályban is nőtöbblet volt

2. Társadalmi elvárás volt, hogy a lányok férjhez menjenek

3. A lányoknak nem is volt nagyon más lehetőségük, hiszen abban az időben nem nagyon állt előttük nyitva a "karrierita" út.

(Szóval ma inkább a lányokra érvényes, ha már léteznek, tuti találnak pasit, míg egy pasi, ha alacsony, dagadt és ocsmány, int én, akkor kizárt, hogy találjon magának valakit.)

2013. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

8.As leállhatnál.

Mi lenne ha esetleg tennél a jó külsőért,és esetleg a szürke kisegér lányoknál kezdenél először?

5ől 1nek biztos,hogy szimpatikus leszel.

Én úgy érzem te nem teszel igazán az ügyért

2013. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9: Azt hiszed, most megmondtad? :D Csak úgy elárulom neked, hogy több, mint 200 lánynál kezdeményeztem, mind "szürke kisegér" típusból (arról nem tehetek, hogy számomra a szürke kisegerek testesítik meg a NŐ-t, de eddig egynek sem voltam még a legkevésbé sem szimpatikus ;) )
2013. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!