Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek a hajlékony lányok?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem én vagyok az a lány, hanem a legjobb barátnőm és azért kérdezem, hogy nektek tetszenek-e a hajlékony lányok, mert amúgy a sulinkban sokan félnek a barátnőmtől a hajlékonysága miatt. :D

2017. szept. 11. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért ne tetszene? :D pontosabban én nem az alapján "válogatok" a lányok közt, hogy melyik hajlékony és melyik nem, főleg nem ez alapján nem ismerkednék össze valakivel.

Tehát inkább közömbös nekem ez a tulajdonság, de hátránynak egyáltalán nem hatrány.

2017. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
tetszenek! de ezek barmok... miért kell tőle félni?
2017. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én se értem, hogy miért félnek tőle egyébként. :/

Oké, hogy nem mindennapi dolog, de akkor sem ijesztő szerintem.

2017. szept. 11. 15:47
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha tök véletlen rólam lenne szó, tőlem más miatt félnek :D

Na de tényleg, nem hiszem, hogy bárkinél ez rossz pont lenne.

2017. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 TR75 ***** válasza:
Ha nem mutat be egy olyan pókjárós jelenetet, mint Az ördögűzőben Linda Blair, akkor nem ijesztő.
2017. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"a sulinkban sokan félnek a barátnőmtől a hajlékonysága miatt"


Hogy mi van? Elmebetegek?


A hajlékonyság nagyon szexi, és a szexben roppant előnyös.

2017. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon már nem is lehet anélkül kérdést kiírni, hogy ne kapjon az ember valami perverz privát üzenetet, vagy mi?


Na mindegy, köszönöm a válaszokat! :)

2017. szept. 11. 16:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Sok ötletem lenne rá, hogy mivel lehetne kihasználni ezt a hajlékonyságot. Egyik ötlet sem félelmetes :D

Szóval a kérdésre válaszolva: nemcsakhogy tetszenek, de egyenesen vadászok rájuk :)

2017. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csak ha a terpesz is jól megy :D


Viccet félretéve szerintem nagyon hasznos dolog a hajlékonyság, ha sport alkalmából olyan, akkor még egy plusz pont, mert akkor nem riad vissza egy kis mozgástól. :)

2017. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem kifejezetten hátrány ha nem hajlékony, de szerintem minimális pluszt tud jelenteni :) Legalábbis extra izgalmakat, de nem ez nem félelmetes :)

18f

2017. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!