Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így megpróbálni?

Figyelt kérdés

Ugye most kezdődött a suli,szokásos kérdés..

Vannak új kilencedikesek és ma ott voltak a sulinkba,össze néztem egy lánnyal,aki megtetszett,fel is vettem facebookon,de nem igazán tudom mit írjak neki

Valami tipp?

A másik gond,ami nagyobb ennél,hogy osztálytársa annak a ribinek akivel együtt voltam és a látványát se bírom elviselni,szerintetek így is érdemes megpróbálni?

16/F



2017. szept. 13. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze probald meg

Lehet streber lesz, de kerdezd meg a sulit hogy vannak e szimpatikus arcok...

2017. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy körbe vezesd-e és segíts neki beileszkedni mármint nem úgy, hogy állandóan vele vagy hanem mutasd be pár barátodnak akivel szerinted jól kijönne így a baráti körödbe tudhatod és közelébe kerülsz. Ha az a lány akit az utóbb említettel tényleg olyan elviselhetetlen akkor valószínűleg ő sem fog vele barátkozni.
2017. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!