Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy messengeren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy messengeren mindennap beszélünk, de élőben (a gimiben) ignorál engem?

Figyelt kérdés
Egész nyáron irogattunk egymásnak, és mondta is, hogy majd suliban is tök jó lenne szünetekben találkozni, beszélgetni. De ott engem észre sem vesz. Vagyis köszön de ez a rám néz, gyors köszön és megy tovább, volt h mosolygott és láttam, hogy mihelyst elnézett úgymond elkomolyodott az arca=> fake smile vagy hogy mondjam 😅 Veletek volt már ilyen? Nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni.

2017. szept. 15. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félénk, szégyenlős és neten jobban megy neki a beszélgetés. Próbálj te beszélni vele, lehet hamar megnyílna és hozzászokna a személyes beszélgetéshez.


Illetve, bár ez valószínűtlenebb, de lehet valami rosszat írtál neki, vagy csak szimplán megunt és próbál elkerülni.

2017. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a ha próbál elkerülni akkor miért írna rám folyton, hogy megkérdezze milyen volt a napom, meg hogy hogy vagyok.?
2017. szept. 15. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
öcsem bejösz neki de 1 nyuszi a srac fel ha nem jön össze kicikizik kiutaljak ezer ugy tesz mintha nem erdekled de belül meg mar fel nem robban miattad mert bejösz neki
2017. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor majd oda megyek hozzá én beszélgetni és meglátjuk mi lesz:))
2017. szept. 15. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
szurkolunk csajszi majd ird meg mi lett ;D
2017. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy inkább nem mer felvállalni, mint barátot?:/ okot nem adtam erre, de ki tudja:D
2017. szept. 18. 19:21
 7/7 anonim válasza:

Nem.

Mi volt ezután?

2017. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!