Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kifogy a téma, ha messengeren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogy a téma, ha messengeren beszélünk! Személyesen mindig tudunk beszélni! Vmi tipp?

Figyelt kérdés

Messengeren amikor csak igy feljovunk, vagy szunetben beszelunk, akkor ez a , mizu milyen napod volt faradt vagy mit ettel. Ezeket beszeljuk. Es nagyon eroltetett. Este, amikor ebren vagyunk hajnalig akkor el tudunk melyulni, sztorizgatni siman, meg személyesen is csókolozgatunk, eszunk, iszunk, elbeszelgetunk mindig.


Masfel honapig 0-24 eztunk messengeren. Talan nem kellett volna. Mindent tudunk már egymásról, összes sztori, kozos ismeroseink nem nagyon vannak. Meg sok kozos emlek se. 5 napja vagyunk együtt, amikor talalkozunk nincs semmi gaz, barmirol el tudunk beszelni.


Ha több közös programunk lesz, megismerem a baratait akkor jobb lesz?


Zeneket videokat is kuldtunk mar rengeteget, csaladi sztorik is megvoltak. Lehet hogy nem lett volna szabad igy ennyit irkalni?


2017. aug. 6. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok telefonon/Skype-on beszélni üzengetés helyett.
2017. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze ha nem irok vissza ő mindig naaaa holvagy stb. Irj vissza. Ne menj mar meg.


Eleg beszedes csaj, amikor regen talalkoztunk szohoz sem jutottam, es nem is gondoltam hogy lesz ilyen gondunk.


En is beszedes vagyok azert aranylag, elozo baratjai viszont csak csendben hallgattak mindig, nem voltak ugy benne a hulyesegekben mint en.


A csaj mellesleg brutal jol nez ki, ezelot nem is almodtam, hogy ilyen baratnom lesz.

2017. aug. 6. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig azt szoktam mondogatni hogy a fb sza.t se ér... ott megint máshogy vannak a dolgok mint élőben.. te vagy rá az egyik példa most montad hogy kifogy a téma chateléskor.. ez csak egy példa a sok közül..
2017. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanaban sorozatot nezunk a tvben es kozben kommentaljuk stb. De most o is otthon van, en nagyinal, nem tortenik semmi velunk, amirol lehetne beszelni, a sorozatot se tudjuk nezni mert mamanal nincs olyan csatorna.
2017. aug. 6. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ember egy társas lény,képes komunikállni (a többség)
2017. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem ismered annyira a barátait? Máris van egy új téma! Mi régebben, amikot ilyesmi helyzetben voltunk, és már semmi sem jutott eszünkbe megpróbáltuk kitalálni, milyen ruha van a másikon, hogy van összefogva a haja, ül-e, fekszik-e, stb. Vagy leírtuk a környezetet, ahol voltunk, és ki kellett találni hol vagyunk (ha házban akkor melyik szobában, melyik pamlagon, stb.) Vagy ha ismeretlen helyen voltunk, akkor azt leírtuk, utána a másik megpróbálta elképzelni, majd kapott egy képet, és el kellett mondania, hogy mit képzelt el máshogyan. Ezzel jobban megismertük a másik gondolkodását is, és nem mellesleg jól elszórakoztunk. Amúgy meg néha nem árt, ha tartotok egy kis szünetet, na nem mondjuk egy hetet, vagy ilyesmi, de hidd el jót fog tenni, ha nem 10 percenként írtok egymásnak.
2017. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen, nem kell beszelni egesz nap, neha felbazs mer nincs kedvem chathez..
2017. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!