Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt azért csinálták az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt azért csinálták az osztálytársai, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,évfolyamtársak vagyunk.Nem mondhatnám,hogy barátokként,de azt sem hogy idegenként tekintünk egymásra.Én festem a hajam(barnára szőke melír) régóta,erre ő is elkezdte festeni(világosbarna tetejére szőke)...Most jöttem vissza táborból,és mit ad Isten,külön panzióba kerültem az osztályomtól,azaz én és a barátnőm voltunk csak lányok,a többiek a fiú osztálytársai.Reggelinél muszály volt a "panziótársaink" mellé ülnünk.MINDEN reggel arról a fiúról beszéltek,hogy ő ez-ő az...(leszögezném,hogy a fiú nem jött a kirándulásra)

2017. szept. 16. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak én nem találok összefüggéseket?
2017. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Muszáj*

Amúgy a fene tudja. Az elsővel vagyok, semmi összefüggést nem találok.

Lehet a haját már régóta tervezte festeni, de csak most engedték meg neki vagy csak most ért rá vagy bármi. Az meg hogy ki kit beszél ki, meg mikor az nem jelent semmit.

Ha tetszenél a fiúnak az látszódna rajta, inkább őt "figyeld meg" ha ennyire érdekel.

2017. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj.
2017. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!