Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek vegyen ha egy nő, nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek vegyen ha egy nő, nálam idősebbek csinálták ezt gyakrabban, mellém áll, úgy hogy majdnem összeér valamelyik testrészünk? Nincs olyan nagy tapasztalatom.

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem igazán tudom, hogy mit kellene csinálnom!

Meg szoktam érinteni kicsit a karját vagy a derekát.

Néha simogatni is, rövid időre, de akkor elmegy mellőlem. Meg akkor is mikor megérintem a derekát.

Ezután mikor visszajött akkor meg keresztbe tett kezekkel állt előttem.


2015. nov. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,ha elhúzódik,és elmegy meg keresztbe tett kézzel áll előtted,mint aki megsértődött...nem feltétlen jelent jót :D Ne tapizd a lányokat,nem illik.Hány éves vagy?
2015. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

19 de akkor mit csináljak? :D

ÉS miért áll így mellém?

2015. nov. 25. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ne tapizd le?o.O :DDD Tényleg nem illik,én szerintem tuti jól leoltottalak volna,hogy milyen perverz vagy.Az,hogy úgy áll melléd,hogy majdnem összeér minden testrészetek,az nem jelenti azt,hogy direkt csinálja...vagy lehet jó így neki,de azért az meg már sok,ha letapizod és megfogod a derekát...csak úgy nem fogod meg vki derekát,mert az bunkóság.
2015. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor csak elég ha a karját érintem meg egy pillanatra?

Vagy ne is érjek hozzá sehogy sem?

Vagy elég ha csak megölelem? :D

De még mindig nem tudom mire vélni ezt a viselkedést.

Mert buliban van olyan is akihez ha hozzáérek, akkor simán hozzám bújik meg simogatjuk egymást.

De ez itt nem buli volt...

De ha ő fogja meg a kezemet, hogy összedörzsölődik, az akkor oké? több ilyet csinál, kiveszi a kezemből ami éppen benne van és végigsimítja a kezével a kezemet, nem fogja meg csak elhúzza rajta.

Amúgy tök jó érzés, olyankor mindig borsódzik a bőröm.

2015. nov. 25. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne érj hozzá :D Mit ölelgetnéd?Az oké,hogy haverok vagytok,rárakod a kezed a vállára,vagy megérinted csak úgy,de ne tapizd le.Ezt nem szeretik a lányok...legalábbis én tuti nem örülnék neki :D

Viszont az,hogy végighúzza a kezét rajtad...olyan velem is szokott lenni,hogy ezt csinálom,vagy egy fiú ezt csinálja velem,de nyilván olyan,aki tetszik nekem vagy esetleg én is tetszem neki :) Szóval az,hogy direkt hozzáér és végigsimítja a kezét a tieden,az jelentheti azt,hogy tetszel neki,van rá esély.Viszont elhúzódott,mikor megfogtad a derekát,mert az már túl sok,és őszintén szólva teljesen megértem a lányt,hogy elment.

2015. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!