Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után kinek mennyi idő múlva csinálták meg az inszeminációt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, igaz nálunk nem került sor az inszeminációra, de a hsg után két - három ciklust mondott a doki. Márciusban volt a hsg vizsgálatom, júniusban pozitív lett a tesztem. Én nyár végéig adtam magunknak még utolsó utáni esélyt. Utána inszeminációra jelentkeztem volna.
2017. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen problémám de sokaktól hallottam, hogy a petevezeték átjárhatósági vizsgálat után rövid időn belül spontán teherbe estek.
2017. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Februárban volt átjárhatósági (+ laparoszkópiás műtét), inszemináció május és június, nem sikerültek, de júliusban spontán terhes lettem.
2017. szept. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már akár a rá következő ciklusban is indulhatott volna az inszemináció ,de nyaralni mentünk a rá következő hónapban így jobbnak láttuk addig nem nekifogni,azután a doki nyaralt. Sajnos nem jött sikerült spontán,bár minálunk nincs szinte probléma de évek óta nem jön magától. És nem voltam elzáródva, akinek volt letapadás akár részben, nagyobb esélye van HSG után hogy sikerül spontán.
2017. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!