Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalabb fiúba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalabb fiúba vagyok szerelmes? Sokat számít egy év korkülönbség? Valós probléma?

Figyelt kérdés

Sulis éveket nézve kettővel, valójában egy évvel fiatalabb, én viszont úgy beleszerettem, mint még soha senkibe. Családon keresztül ismertem meg, a szüleink jóban vannak, ami még furábba teszi a kapcsolatunkat. Ő az a 14 éves fiú, aki nincs tele barátnőkkel, nem cigizik, és nem piál, ennek ellenére kibas*ottul helyes, és értelmes. A kapcsolatunkat barátiként jellemezném, sőt, mostanában még annak se, és soha senkinek nem mertem elmondani, hogy érzek iránta vakamit.

Szerintetek mi lehet abból, ha egy kilencedikes lány haláosan beleszeret egy hetedikes, korát meghazudtolóan gyönyörű pasiba? És mit szólnak hozzá az emberek? Ez az én betegségem, mindig foglalkozok mások véleményével. Mindemellett ott van a bátyja, aki nekem osztálytársam, és pár napja szerelmet vallott, és ott az anyukája, aki Anya egyik barátnője. Többet nem akarok írni, de nagyon örülnék, ha páran írnának privátba, hogy elmesélhessem nekik az egész történetet. Előre köszönöm :3



2017. szept. 16. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted akkor nem számít ki mit mond. Csak rajtatok múlik mi lesz ebből a dologból. Először valahogy titokban valld be neki hogy tetszik, kérdezd meg hogy ő is így érez-e. Ha igen akkor minden jó ha meg nem akkor is lehettek még barátok.
2017. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted és ő is téged kölcsönösen akkor nem lehet akadály :)

Elvégre számtalan hasonló példa van világa.

2017. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Világszerte *
2017. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a privátokat, a válaszokat, a megértést. bevallani esélytelen, teljesen ridegen viselkedünk mostanában egymással. de azért én még reménykedek :)
2017. szept. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!