Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek, ha reménytelenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, ha reménytelenül szerelmes vagyok egy 25 éves férfiba?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lett, bocsánat!


Kiskoromban ismerkedtem meg vele és már az elejétől kezdve nagyon rendes velem. Szívesen meghallgatja a problémáimat és tanácsokat is szokott adni mellé. Amikor szakad az eső, vagy ha nagyon fáradt vagyok, akkor el szokott vinni a suliba, meg haza is hoz kocsival. Gyakran fordul elő, hogy csak úgy átjön amikor egyedül vagyok itthon és jókat beszélgetünk. Meg szülinapomra vesz nekem mindenféle ajándékot. És hát beleszerettem... Azthiszem. Mindig, amikor róla van szó, vagy amikor a közelemben van, vagy amikor beszélgetek vele, akkor zavarba jövök, melegséget érzek, gyorsabban ver a szívem, meg hát biztonságban érzem magam. Egy kis rövidke történetet is írtam kettőnkről, amiben összejövünk. A bátyám véletlenül megtalálta ezt és kérdőre vont, de nem mondtam el neki az igazat...

Eleve törvénybe ütköző lenne a kapcsolatunk, mert mégcsak 13 éves vagyok. Jó, most csinálhatnám azt, hogy várok egy évet, de tudom, hogy teljesen feleslegesen, mert mondta, hogy sosem szeretne magának barátnőt, mert nem lenne ideje rá, stb. Meg mindig csak OLYAN kapcsolatai voltak...

Örülnék, ha együtt lehetnénk, viszont tudom, hogy egy 25 éves férfinak már több kell, amit meg nem szeretnék ennyi idősen csinálni...

Mit csináljak, hogy kiszeressek belőle?

13/L



2017. máj. 13. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
#1, Én kiszeretnék belőle szeretni és nem... Hagyjuk.
2017. máj. 13. 16:17
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan lányok, akik voltak hasonló helyzetben? :/
2017. máj. 13. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha a szüleiddel jóban vagy, akkor nyugodtan mondd el nekik, hogy hogyan érzel a bátyád haverja iránt. Ők segíteni fognak neked abban, hogy hogyan szeress ki abból a férfiból. :)
2017. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akik meg nem tudnak szöveget értelmezni, azoknak leírom, hogy én nem össze szeretnék vele jönni, hanem kiszeretnék belőle szeretni!
2017. máj. 13. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy emberből nehéz kiszeretni. Ha már nem szoktatok találkozni akkor könnyebb dolgod van. Próbálj másra koncentrálni. Kezdj el egy könyvet olvasni. Vagy tanulj, csináld azt amit szeretsz.

L

2017. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ötös! :)
2017. máj. 14. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
14-ik szülinapodkor mond neki, hogy szereted, így a sracot nem fogják megbüntetni és édes kettesben lehettek. Már ha a kapcsolat tényleg komoly. De szerintem nem egy tinivel fog majd kikezdeni. :/ 16/f
2017. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!