Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit érzek, leszbikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek, leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,nem volt még komoly kapcsolatom senkivel sem,napról napra egyre jobban azt érzem hogy érdekelnek a lányok is,hogy eltudom képzelni magam egy lány mellett is nemcsak fiú mellett,nem tudom mit tehetnék.Félek ettől az egésztől és nem tudom kivel beszélhetném meg ezt.
2017. szept. 18. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor az inkább biszexualitás, ha egyáltalán. De az, hogy képzelődsz 14 évesen, még nem sokat jelent.
2017. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy lezbikus csak marha! 14 évesen tessék tanulni sportolni hobbikat keresni a szexualitás majd később!
2017. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy biztos benne, akkor MAXIMUM biszex lehetsz. Azért maximum, mert a tiniknél ilyen korban eleg gyakori, hogy felborulnak a hormonok, es nem biztosak az erzeseikben. Semmi bajod! Ne aggódj, megoldódik!


Ui.: Akkor se ijedj meg, ha hosszabb ideig tart ez az érzés, csak onnantól van "gáz" (szerintem a leszbikusok semmivel sem rosszabbak, csak mások sajnos nem képesek elfogadni a másságot, ami szerintem szomorú).


Kitartás! :)

2017. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt... "Csak onnantól van "gáz"... -- hogy ha biztos vagy az erzeseidben, es biztosan tudod, hogy a lányokat szereted.
2017. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
.
2017. szept. 18. 12:48
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszi:D de igazából nem volt ez a kérdésem ettol függetlenül tanulok és sportolok is:)
2017. szept. 18. 12:49
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a válaszod/segítséged:)
2017. szept. 18. 12:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván mar szeretnéd tudni ki is vagy valójában,sajnos a legtöbb esetben sokáig válasz nélkül marad ez a kérdés :) talán akiben a legjobban megbízol annak lemondhatnad de szülőnek a leszbikus dolgot nem javaslom említeni mert rosszul is kezelheti. Persze van aki megérti és elfogadja de az ritka :( nálam is anyu jofej,nem mondtam el neki sajnos athoztam a barátnőmet és kérdezte most ez mi.. Nem mondtam semmit..sejti és azt mondta undorodna tőlem. Én sem tudom hogy mit akarok pedig 20eves vagyok és lány. Úgy érzem a kettő közt maradok biszexkent. Jelenleg senkim sincs mert nem merek közel engedni senkit. Totál fel borítják az érzéseim. Ha szeretnél beszélgetni nagyon szívesen meghallgattak és próbálom megválaszolni a kérdéseidre írj bátran.
2017. szept. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!