Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes lettem apám munka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem apám munka társába nőjébe de anyám nem tudja hogy meleg vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Apám egy kondi terembe dolgozik és van egy barátnője aki igazából a termet vagyis a helyet bérli és igazából ő foglalkoztatja apám is többször is taliztam vele és nagyon meg kedveltem volt hogy órák hosszat beszélgetünk és már nem csak úgy nézek rá mint annó. El kezdtem hozzá vónzodni. Mit tegyek?


19/L



2017. szept. 17. 04:47
 1/6 A kérdező kommentje:
De anyám se apám nem tudja hogy meleg vagyok
2017. szept. 17. 04:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Es az a holgy meleg?
2017. szept. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom :/ annyit tudok hogy jelenleg szingli de arra nem mertem rá kérdezni.
2017. szept. 17. 05:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2017. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
38 éves
2017. szept. 17. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor azt deritsd ki, h leszbikus e. Ettol fuggetlenul semmi kivetnivalo nincs ebben. Persze meg fognak lepodni otthon, de ha beleallsz es vallalod nagad, akkor nincs problema.
2017. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!