Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátként tekint rám?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám? Számomra kicsit furcsa viselkedése van.

Figyelt kérdés

Jár az egyetemre egy igencsak "fiús" csaj. Nagyon jól néz ki, jól áll neki a vagány stílus. Párkapcsolatokért nincs annyira oda, kevés barátja volt, viszont barátilag annál inkább jóban a fiúkkal. A szakról is, és azon kívül is nagyon sok fiút ismer, akikkel jóban van.


Tavaly év eleje óta ismerem, de akkor még nem voltunk jóban, mert az akkori barátnőm is szaktársunk volt. Miután már szakítottunk, meg ment a huzavona, elkezdtünk beszélgetni ezzel a csajjal. Vizsgákról, suliról, stb stb. Aztán ahogy beszélgettünk kiderült, hogy tök sok dologban hasonlítunk, a nagyszüleink ugyanonnan származnak, imádjuk a kutyákat, imádunk enni stb. És így egyre inkább elkezdtünk minden másról is beszélgetni, és megbeszéltük, hogy közösen vesszük föl az óráinkat.


Akikkel eddig jóban volt, már suliban nem lóg velük, csak ha én nem vagyok ott. Gyerekkori barátnőinek is köszön, és jön hozzám. Elkezdtünk így együtt vásárolni menni, eljárogatni enni.


Viszont a többi fiúkkal mindig puszival köszön, öleléssel köszön, velem meg, ha én nem adok neki, akkor csak szia és elhúz. Szokott beszélni néha néha 1-2 fiúról, hogy mennyire bírja őket, milyen jó arcok, velük mégsem jár el sulin kívül sehová, engem elhívott egy ilyen tök zárt körű bulira is, ahová tényleg csak a legközelebbi barátait hívta.


Most folyton azzal nyaggat, hogy gyűjtsünk pénzt, és nyáron lépjünk le valami tengerpartra ketten 1-2 hétre, meg hogy lejön hozzám vidékre pár napra.


Ezek olyan dolgok amik teljesen ellentétesek. Egyik részről az jön le, hogy nagyon bír, másikról meg az, hogy semmi különös.


Most akar tőlem valamit, csak haverként tekint rám (mert hallottam, hogy nem igazán tekint barátnak), tetszem neki, vagy mégis mi a fene?


20F 21F


2017. szept. 18. 19:20
 1/2 A kérdező kommentje:
21L bocsánat nagyon fáradt vagyok!!! :D
2017. szept. 18. 19:21
 2/2 CFB ***** válasza:

Én is sokat lógtam fiúkkal, már csak neten van vagy 300 partnerem, időnként mindegyikkel beszélek, sokszor meg csak azokkal, akiket nagyon bírok. És néha kissé fiúsabban kezeltem pár dolgot. Barátnőim észrevették és kérdezték, hogy mi van, innen tudom, hogy nem éppen kezelek mindent lányosan. 😅

Szerintem valami hasonló lehet a kiszemelteddel is. De szerintem nagyon bír téged, főleg, hogy "már előre tervez". Tudom, ezek a fiúknak néha ijesztő dolgok tudnak neki, de hidd el, kivételez veled.:)

Szerintem mindenképp próbáld meg.

2017. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!