Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lett ilyen furcsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen furcsa? Mitől változott meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben akin nem igazán tudom eligazodni. Kiskorom óta ismerem, mindig barátság volt köztünk. Pár éve nekem volt egy nagy csalódásom, az ex vőlegényem lelépett a testvéremmel. Akkor ez a barátság kicsit több lett. Nagyon sokat beszélgettünk, és élveztem a vele eltöltött időt. Teljesen bele szerettem! Elmondtam neki hogy érzek valamit iránta, és ő is azt mondta, hogy vannak érzései. De azóta mióta ez a beszélgetés megtörtént, megváltozott sok minden. Furcsán viselkedik fb-on, vagy telefonon sokat beszélünk. De ha találkozunk akkor kézen fogva szinte csak bámúljuk egymást, és csak általános dolgokról beszélünk. Mindig mindent elmond nekem mi történt vele részletesen. Olyan érzésem van mintha az egyik kezével magához húzna, a másikkal pedig ellökne. Nem tudom miért alakult ki ez a helyzet?? Azt sem tudom, hogy lehetne ezen változtatni? Elmondjam neki, hogy teljesen bele szerettem?? Ha beszélni akarok vele komolyabban magához húz és poénkodik. Sajnos nem igazán nyitott az érzelgős beszélgetésekre. Azt hiszi hogy én csak sajnálatból vagyok vele, amit elég sűrűn hangoztat. Mert ő csúnyának tartja magát. Az értelmes válaszokat köszönöm 28/N

2016. ápr. 10. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kevésnek érzi magát hozzád akkor mindenképpen el kell mondanod,hogy mit érzel iránta,mert ő nem tud hinni bennetek amíg te nem adod jelét a szerelmednek.

Viszont csak akkor tedd ezt meg ha szívesen lennél egy ilyen bizonytalan férfival,mert belőle soha nem fogsz macsót faragni.

2016. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!