Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fura a barátnőm viselkedése?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura a barátnőm viselkedése? Mitől?

Figyelt kérdés

Mit tennétek a helyemben ? Első barátnőm , nagyon szeretem és ő is szeret , viszont az utóbbi időben furán viselkedik.


Nem nagyon akar velem találkozni az idő miatt , nincs kedve átjönni , fáj valamije , ideges , hamar felkapja a vizet .


Facebookon keresztül átadja hogy szeret, szinte mindig ő kezdeményez , viszont ha találkozok vele suliban akkor visszahúzódó és nem nagyon foglalkozik velem , pedig mindig elmondja hogy hiányzok stb...


Rákérdeztem nála és mondta hogy családjában is sok a probléma , fáj mindig valamije , ideges mert dolgozni megy nyáron és nem találkozunk csak 2x-3x összesen .


Régen teljesen máshogy viselkedett de az utóbbi időben megváltozott .


Ma azon kapta fel a vizet ,hogy hülyén válaszoltam 1 kérdésére , onnantól felvett 1 bunkó stílust és nem írtam neki hogy szeretem köszönésnél amikor ő köszönt el először.


Ez mitől lehet ? Mi a megoldás ? Küldtem neki üzenetet hogy olyan fura mostanában régebben nem ilyen volt és hogy eddig is szerettem ezután is fogom .


Vélemények ?



2015. jún. 5. 15:24
 1/3 anonim válasza:
Hát figyelj előszőr is ha szeretitek egymást akkor akar veled találkozni, nem kapja fel a vizet és nem fog fájni semmije, én is beadom neked hogy Bomba nő vagyok és szeretlek"" közbe igy sincs, ha suliban sem beszél veled, akkor az annak a jele kb hogy nem akar veled lenni, ezáltal elbolondít tégedet...
2015. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem az lenne a legjobb ha leülnétek megbeszélni a dolgokat, mert nem akarlak megijeszteni decez akár szakításhoz is vezethet... Pl.: keress valami romantikus helyet és csinálj neki valami meglepetést aztan vezesd a helyhez, ês ha meglátja mit tettél érte akkor biztos megúszod egy darabig bunkózás nélkül, és megtudjátok beszélni nyugodtan a dolgokat. Hajrá, sok sikert! Ha gondolod írhatsz privát
2015. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is próbálj meg kedvesen közelíteni, valamikor csak találkoztok, akkor bánj vele nagyon előzékenyen, ha fáj valamije "gyógyítsd meg" puszival, kérdezd meg mi a probléma a családban, tudsz-e segíteni, és nyárra találjatok ki valamit. Eközben pedig szépen nyugodtan mondd el neki is ezeket a kételyeidet, kérdezd meg tényleg ennyi-e a baj, és hogy mit tudsz segíteni. Picit szakítsd ki a hétköznapokból, menjetek el sétálni, DE győződj meg róla, hogy ezt úgy teszed, hogy ő is kikapcsol, nem az otthoni tennivalók járnak a fejében ("ha majd kész leszel, elmegyünk...?")
2015. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!