Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk, akik alapból jószívűek, de rendkívül temperamentumosak, kerek perec megmondják a véleményüket egy kis szarkazmussal megfűszerezve, és az egész világ "bunkónak" titulálja őket e miatt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 22:04
1 2
 1/19 anonim válasza:

Itt vagyok.

17/F

2017. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Jelen! Altalaban, sot szinte mindig joszivu es kedves vagyok

De ha valami miatt elborul az agyam es kinyitom a szamat, akkor senki se kotekszik 😀😀 es legtobbszor jol szoktam elmondani azt amit akarok. Az hogy kit erdekel vagy kit nem, az nemigazan erdekel. 👍👍

2017. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért kell már megint értelmiségiek számára kérdést kiírni? Tudhatnád, hogy kevesen vannak itt.
2017. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én optimista vagyok, 3., egyébként is, már 2 emberkének is sikerült felfognia a kérdést, úgyhogy a bizakodásom mokkányit sem alaptalan... 😏
2017. szept. 18. 22:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Bezzeg amikor én írom azt, hogy támadó helikopter vagyok senki nem hiszi el az interneten... Amugy nem azt kérdőjeleztem meg, hogy senki se fogja megérteni, hanem azt hogy nincsenek itt ilyen fiúk...
2017. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :D 16/F
2017. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is.Komolyabb beszélgetések után meg hallom,hogy basszus te amugy milyen rendes vagy!😂
2017. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5., akkor miért az értelmiséget emelted ki? Az általam felvázolt személyiség kerete ugyanúgy tartozhat egy szerényebb intellektuális adottságokkal rendelkező személyhez, mint egy zsenihez... 😏
2017. szept. 18. 22:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé el vagyok ítélve emiatt egyeseknél, aki viszont hagyja, hogy jól megismerjük egymást, azzal viszont nagyon jóban vagyok.
2017. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Talán, egy kevésbé inteligens fiatal még a szarkazmus szó jelentését se tudja :x
2017. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!