Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen emberek mint én?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen emberek mint én?

Figyelt kérdés
Én eléggé más vagyok és nem igazán azt az életet élvezem, amit sokan élnek. 16 éves vagyok. Nagyon vidám kedélyű és szeretek emberekkel lenni, ha nem azok a tipikus világiak. Míg a legtöbb fiatal ilyenkor bulizni jár és hányásig isszák magukat és minden létező pasival lefekszenek én más vagyok. Nem járok bulizni, mert kifejezetten rosszul érzem magamat rajtuk még akkor is, ha olyan emberekkel vagyok akiket szeretek. Szeretek hülyülni és beszélgetni, de csak legjobb barátikörben. Nem szeretek minden pasival összejönni, a legtöbbet visszautasítom, jól megválogatom őket. Nem csak két hónapos kapcsolatra vágyom és nem akarom hogy csak azért jöjjek össze valakivel hogy mutogatni tudjon. Kifejezetten irritálnak azok az emberek akik azt hiszik hogy övék az egész világ és sokat képzelnek magukról. Nem vagyok visszahúzódó sem szerény, de én ezt a világot elveszni látom. Sok felkérést kapok, mert elvileg szép vagyok, de nekem a nagyarcú páva gyerekek nem kellenek. Jobban szeretem, ha van olyan fiú, aki hasonlóan gondolkodik. Bár szerintem már nincs sok. Ezt csak azért írtam, mert kiváncsi vagyok, hogy kihaltak-e már ezek az emberek. Legyen az fiú vagy lány , de ha van ilyen még az igazi csoda.
2017. szept. 19. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé tipikusnak tűnsz, kivéve a buliundort. Az meg lehet valami fóbia.

Mi a kérdés? Van még ilyen ember rajtad kívül is.

2017. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hasonló mint te, a buli azt nem vertem meg, de nem iszom, magamtól szórakozok, én is vidám bolondos vagyok,szeretnek, én is szeretem az embereket.

sok barátom van, könnyen ismerkedek, ott ismerkedj amilyen te is vagy, ha nem buli akkor este, kis borozó, kultur kocsma, hobbi....

sokan vannak, csak azok most kicsit háttérbe vannak, nem is csoda, az ilyen emberek nem a fb-n és a buliban élnek, hanem az életben, te is legyél nyitotabb mások felé, mármint ne csak a te társaságodban legyél bolondos és vidám, találd fel magad, ismerkedj uj emberekkel, és egyszer találsz egy olyan fiut mint te!

uj ismeretségek kellenek. és egy tipp, hogy ne páva gyerekeket fogj ki, ne is azokkal ismerkedj, hanem akinek kedves arca és mosolya van, azokkal...

hajrá, ha nekem ment, neked is fog. nagyon jó :)

mindenki a barátod lehet, pár ember kivételével, akiket zavar,hogy szép vagy, és mindenkinek kedves, de ezek kevesen vannak.hajrá 18l

2017. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek, egyetlen vagy és utánad sem lesz több ilyen.
2017. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak. Gyakorlatilag minden lány osztálytársam ilyen, ami olyan 20 főt jelent. És akkor ez még csak 1 osztályra való lány. (Ugyan ez a korosztály, 16-17 évesek.)

Szóval (remélem nem sértődsz meg annyira, bár tulajdonképpen mindegy is, mert úgysem ismerlek) nem vagy ám olyan hűűűde nagyon különleges.

2017. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen válaszra vársz. Most valószínűleg ide fog csődülni az összes "én is így gondolom" típusú ember. A baj csak annyi, hogy mondani/írni bármit lehet.

"..., de nekem a nagyarcú páva gyerekek nem kellenek"

Szép, hogy ezt így bevallod, és nem akarlak beskatulyázni, lehet, hogy te tartod magad az elveidhez, viszont nekem élőben is mondták már ezt lányok, mégis az ilyen díszköcsögöknél kötöttek ki egytől egyig (vagy már együtt volt az adott személy egy ilyennel, mikor megismertem), aztán csodálkoztak, ha semmibe lettek véve és teljesen egyoldalú volt a kapcsolatuk. És a vicc, hogy nem plázacicákról beszélek.

Nem célom pálcát törni senki felett, de nekem ez a tapasztalatom. Ja tudom, rossz helyen ismerkedek biztos. Az egyetlen bökkenő, hogy akárhol teszem, mindig ugyanott lyukadok ki, szóval ez van.

2017. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden értelmes ember így gondolkozik, ha a környezetben nincs ilyen, akkor sz.ar helyre kerültél.
2017. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Kár, hogy az ilyen lányok, mint te, szinte biztos, hogy nem aszexuálisok, így sajnos nem udvarolhatok. :(
2017. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Sokan írták hogy milyen sok ilyen ember van még.. Nem tudom hogy én hol élek és ti hol éltek, de én egyáltalán nem ezt tapasztalom. Az más ha valaki mondja hogy ő is ilyen aztán még se és megint más ha amit mond az tényleg úgy van. Valószínűleg én nem fogalmaztam meg rendesen és ezért nem mindenki értette hogy mire gondolok, mert én pont olyan helyen élek ahol közel nincs ez annyira elterjedve és mégis kb olyan mintha egyedül lennék.
2017. szept. 19. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nyilván magukba fordulva vannak otthon, vagy esetleg talán könyvtárakban. Így persze, hogy nincsenek a szemed előtt. A neten keress ilyen embereket.
2017. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hasonlóan gondolkodunk-e, de elmondom az én gondolataim is:

Nincs buliundorom, szeretek bulizni, viszont nem úgy, hogy a haverokkal leisszuk magunkat. Számomra a buli az, amikor egy kisebb baráti körrel leülünk, chillezünk egyet egy kerekasztal körül, és filózunk egy nagyon jót. Vagy persze ha elmegyünk egy rock/metál koncertre, mert azért az is elég király. :D

Barátaim nem igazán vannak, mert csak azokat tudom annak nevezni, akik a sörözésen kívül esetleg a szimpla kommunikációban is benne vannak. Haverokból viszont elég sok, ők csak a sörhöz értenek, pont ezért ritkán találkozok velük.

Párkapcsolat témában szerintem hasonlóak vagyunk, Te a pávákat nem szereted, én meg a plázacicákat, és én sem pár hónapot akarok együtt lenni a párjaimmal. Mostanában rám is egyre jellemzőbb a válogatás kapcsolat terén. Persze fiú létemre nincs annyi önkéntes mint Neked, de nem panaszkodhatnék, ha tömegfelfogásom lenne, és csak egy menetre vinném a jelentkezőket.

Viszont én ezt nem tartom csodának. Inkább valami elcseszett gondolkodásnak, amitől nem tudok szabadulni. Rengetegszer meggátol az emberi kapcsolatok kiépítésében, mivel nagyon kevesen (vagyis inkább senki egyenlőre) vélekednek így... Ezzel együtt persze a társaságban végzendő szórakozástól is megfosztom magam. Hát ez van.

Ha valaki magára ismert az elvárt barát részben az írhatna. :D

2017. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!