Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyen emberek mint én?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen emberek mint én?

Figyelt kérdés
Én eléggé más vagyok és nem igazán azt az életet élvezem, amit sokan élnek. 16 éves vagyok. Nagyon vidám kedélyű és szeretek emberekkel lenni, ha nem azok a tipikus világiak. Míg a legtöbb fiatal ilyenkor bulizni jár és hányásig isszák magukat és minden létező pasival lefekszenek én más vagyok. Nem járok bulizni, mert kifejezetten rosszul érzem magamat rajtuk még akkor is, ha olyan emberekkel vagyok akiket szeretek. Szeretek hülyülni és beszélgetni, de csak legjobb barátikörben. Nem szeretek minden pasival összejönni, a legtöbbet visszautasítom, jól megválogatom őket. Nem csak két hónapos kapcsolatra vágyom és nem akarom hogy csak azért jöjjek össze valakivel hogy mutogatni tudjon. Kifejezetten irritálnak azok az emberek akik azt hiszik hogy övék az egész világ és sokat képzelnek magukról. Nem vagyok visszahúzódó sem szerény, de én ezt a világot elveszni látom. Sok felkérést kapok, mert elvileg szép vagyok, de nekem a nagyarcú páva gyerekek nem kellenek. Jobban szeretem, ha van olyan fiú, aki hasonlóan gondolkodik. Bár szerintem már nincs sok. Ezt csak azért írtam, mert kiváncsi vagyok, hogy kihaltak-e már ezek az emberek. Legyen az fiú vagy lány , de ha van ilyen még az igazi csoda.
2017. szept. 19. 13:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az utóbbi hónapokban elkezdtek jönni úgymond a fiúk, de mindet visszautasítottam. Hosszú kapcsolatra vágyok és velük nem tudtam volna elképzelni. Sok ilyen lány van, csak a ribizliktől nem venni észre őket:)
2017. szept. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!